М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
imam1707
imam1707
07.07.2021 09:41 •  Физика

Объясните как делать ето , решите. номер 13.42

👇
Открыть все ответы
Ответ:
sheykinayulya
sheykinayulya
07.07.2021
Тут должно быть большинство ответов


Напівпровідники - це речовини, в яких електричний струм утворюється рухом електронів, а величина питомого опору знаходиться в межах між провідниками і діелектриками. Напівпровідниками є хімічні елементи IV, У і VI груп періодичної системи Менделєєва Д. І. - графіт, кремній, германій, селен та інші, а також багато окисли та інші сполуки різних металів. Кількість рухомих носіїв зарядів у напівпровідниках у звичайних умовах невелика, проте воно зростає в сотні і тисячі разів при деяких зовнішніх впливах (нагрівання, дія світла тощо), а також при наявності в П. певних домішок.
Напівпровідники поділяються на електронні (типу n) і діркові (типу p). В П. типу і в якості носіїв зарядів розглядаються електрони, які при утворенні струму переміщаються по всьому П. подібно вільним електронам в металах. В П. типу p в якості носіїв зарядів розглядаються так звані дірки (під дірками розуміється вільне місце біля атома, яке може бути включена стороннім йому електроном). Дірки вважаються еквівалентом позитивного заряду, рівного електрону. При утворенні струму в П. типу p електрони здійснюють тільки спрямовані перескакування між сусідніми атомами; при перескоке електрона з однієї дірки в іншу дірка переміщається в протилежному напрямку, що і розглядається як освіта струму.
4,4(39 оценок)
Ответ:
Srednov
Srednov
07.07.2021
Вес зависит от механического состояния тела.Если бумага неподвижна относительно стакана с водой ,то вес по значению и направлению совпадает с силой тяготения .Для этого случая можно написать,что
P=Fтяг.;P=gm.
Во всех случаях сила тяготения приложена к стакану,а вес к бумаге.Если мы медленно потянем за лист бумаги,за ним потянется и стакан.
Если же мы потянем за бумагу чуть быстрее стакан потянется вместе с листом бумаги,но его скорость тоже будет быстрее.Есть небольшая вероятность того ,что стакан перевернется.
В третьем случае ,потянув за стакан еще быстрее мы наблюдаем такую картину:стакан остался на месте.
Вывод:стакан взаимодействует с листом бумаги и с поверхностью(на которой стоит стакан и лежит бумага)Если сила тяготения приложена к данному телу ,то вес приложен к  опоре.
4,4(28 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ