М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
gggggerrrr
gggggerrrr
27.05.2023 08:10 •  Физика

ФИЗИКА

Точечный заряд 1 мКл влетает со скоростью 8 м/с в однородное магнитное поле. Определите индукцию магнитного поля, если на заряд действует сила 10 мкН, направленная вертикально вверх.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
salsavip333
salsavip333
27.05.2023

у період літніх канікул і відпусток адміністрація Дніпропетровського району електричних мереж звертається до вас із застереженням про електробезпеку.

Життя сучасної людини неможливе без благ цивілізації: електричного освітлення, холодильників, телевізорів, пилосмоків, комп’ютерів, кондиціонерів і таке інше. Для роботи цих електричних приладів на вулицях міст, селищ та сел нашої області та району прокладені повітряні та кабельні лінії, котрі підключені до трансформаторних підстанцій та розподільчих пунктів електроенергії.

Окрім зручностей, це електричне господарство створює потенційну загрозу для населення – ураження струмом у випадку недотримання спеціальних правил безпеки в електроустановках, а також правил поведінки й роботи в охоронних зонах цих мереж. Частіше за все, на жаль, ціною недотримання простих правил безпеки є життя людей.

На трасах підземних кабельних ліній виконуються земельні роботи, часто з застосуванням спеціальної техніки. Трапляються випадки незаконного будівництва гаражів та інших об’єктів без відповідного погодження з власником мереж. Крім пошкоджень електричних мереж з наступним відключенням великої кількості споживачів, це найчастіше призводить до можливості потрапляння населення під напругу.

4,8(93 оценок)
Ответ:

1. давление=вес/площадь

   р=mg/S=VÞg/S=HSÞg/S=HÞg

   H=5м

   Þ-плотность стали при T=20 C

   g=10 м/с2

2.ученическую резинку бросить в  воду

   утонет -плотность больше воды

   будет плавать на поверхности--меньше воды

3.один погрузил в масло, другой в воду

-- равновесие весов нарушится--вес в воде меньше, чем в масле

   оба погрузили в масло

равновесие весов не нарушится--вес одинаковый


  F=m1g-m2g=g(m1-m2)=gV(Þ1-Þ2)

   Þ1-плотность стали при T=20 C

   Þ2-плотность воды при T=20 C

   g=10 м/с2

   V=объём 0,7  м3


4,6(50 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ