по физике У деяку точку надходить дві когерентні світлові хвилі з довжиною 600нм та різницею ходу 1,2мкм. Що станеться в цій точці внаслідок інтерференції в повітрі, в воді, у склі з показником заломлення 1.5 ?
2.За до дифракційної решітки з періодом 20мкм дістали дифракційний спектр першого порядку на відстані 2,43см від центрального, а відстань від решітки до екрана 1м. Визначити довжину свтлової хвилі.
3. Робота виходу електронів з натрію 3,36•10-19Дж. Визначити червону межу фотоефекту для натрію.
4. Визначити масу та імпульс фотона червоного світла, довжина хвилі якого становить 0,7мкм.
5.Визначити максимальну кінетичну енергію електронів, що їх вириває з поверхні калію випромінювання з довжиною хвилі 345нм. Робота виходу електронів з калію 2,26еВ.
6.На катод вакуумного фотоелемента падає монохроматичне світло з довжиною хвилі 420нм. При мінімальній затримуючій різниці потенціалів 0,95В фотострум припиняється. Визначити роботу виходу електронів з катода.
ответ:впервые приведённая английским математиком и философом Бертраном Расселом (1872—1970) для объяснения принципа, согласно которому бремя доказательства (например, истинности религиозных утверждений) лежит на утверждающем[1].
По мнению Рассела, никто не сможет опровергнуть утверждение, что между Землей и Марсом вокруг Солнца по эллиптической орбите вращается фарфоровый чайник
Питер Эткинс объясняет идею чайника Рассела тем, что учёный не обязан доказывать отрицательные утверждения, поскольку, в соответствии с принципом бритвы Оккама, из двух теорий, объясняющих одно и то же, более сложная теория (в которой, наряду с прочим, присутствуют высшие существа) должна быть отвергнута, и должна быть принята более простая теория[2].
Объяснение: