ответ:альванічні покриття наносяться на деталі для їх протикорозійного захисту і для додання автомобілю необхідного зовнішнього вигляду.
Залежно від призначення гальванічні покриття діляться на захисні, що оберігають металеві деталі від корозії, і захисно-декоративні, які поряд із захисними властивостями надають деталям хороший зовнішній вигляд.
Прикладом захисних покриттів, що наносяться на сталеві деталі і не вимагають декоративного оздоблення, є цинкові і приємним рідше кадмієві.
Захисно-декоративні покриття бувають двошарові (нікель-хром) і тришарові (мідь-нікель-хром). Вони наносяться на вироби, виготовлені зі сталі, сплавів міді і цинку, а також синтетичних матеріалів. Найчастіше ці покриття використовуються для декоративного оздоблення внутрішніх деталей автомобіля, які найменше піддаються корозійного сприяння, деталей зовнішньої обробки кузова (склоочисники, дверні ручки, молдинги і т. п.), які схильні до корозії в більшій мірі, а також для частин автомобіля, які працюють у винятково агресивних корозійних середовищах (буфера, ковпаки коліс, рамки фар і ліхтарів світлової сигналізації).
Объяснение:
Тело бросили вертикально вниз с некоторой высоты, где ускорение тела равно ускорению свободного падения (a=g=10 м/c^2).
Ускорение не изменится на всем вертикальном участке полета.
Потенциальная энергия тела имеет формулу:

Где m - масса тела, g - ускорение свободного падения, h - высота падения тела. При уменьшении высоты - уменьшается и потенциальная энергия тела.
Полная же энергия тела останется постоянной. (Следствие из закона сохранения энергии). Полная механическая энергия тела, на которое не действует сила трения остается постоянной.