В технике физику применяют при изготовлении разных механизмов, т.е. компьютеров, машин и т.д.
В сельском хозяйстве, чтобы собирать урожай используют трактора, машины. Все они работают благодаря физике. Также перемещение воды, рост растений , тепло, всё это сделано благодаря физике.
Физика и медицина тесно связаны между собой. Лечение заболеваний с физики, ренген для просмотра переломов и многое другое сделано с физики.
Физика в технике очень важна. Ведь без неё не смогли работать машины, трактора, поезда и т.д. И из за этого в мире воцарился бы хаос. Физика важна везде.
Объяснение:
Якщо потерти, наприклад, ебонітову паличку об хутро, то ебоніт набуває властивості притягувати до себе легкі предмети, тобто, говорять, що ебоніт зарядився або на поверхні ебоніту створили електричний заряд. Що ж таке електричний заряд, які його властивості і види?
? - Які ж існують види електричних зарядів?
Дослід 2.1
Зарядимо два електроскопа: один з до скляної палички, натертої об шовк, а інший - з до ебонітової палички, натертої об хутро. Причому, зарядимо ці електроскопи таким чином, щоб відхилення листків обох електроскопів було однаковим. Через деякий час обидва електроскопи виявляться незарядженими, а це означає, що заряди скла і ебоніту, взяті в однакових кількостях, нейтралізують (компенсують один одного).
Це свідчить про те, що існує два види електричного заряду.
Якщо в цих дослідах використовували б інші наелектризовані речовини, то одні з них проявляли б такі електричні властивості як скло, натерте об шовк, а інші - як ебоніт, натертий хутром. Таким чином, не дивлячись на розмаїття різних речовин в природі, існує лише два різних роди заряду.
Ми бачимо, що заряди скла і ебоніту компенсують один одного, а величинам, які при додаванні зменшують одна одну, прийнято приписувати різні знаки. Тому було запропоновано приписувати і електричним зарядам різні знаки, розділяючи їх на позитивні і негативні.
Объяснение: