міжнародна система одиниць (сі) (міжнародна абревіатура si з фр. système international d'unités) — сучасна форма метричної системи, збудована на базі семи основних одиниць[1]. сі є найуживанішою системою одиниць при проведенні вимірювань та розрахунків в різних галузях науки, техніки, торгівлі тощо.
у 1960 11-ю генеральною конференцією з мір та ваг міжнародна система одиниць сі була рекомендована як практична система одиниць для вимірювань фізичних величин. головна мета впровадження такої системи — об'єднання великої кількості систем одиниць (сгс, мкгсс, мкс тощо) з різних галузей науки й техніки та усунення труднощів, пов'язаних з використанням значної кількості коефіцієнтів при перерахунках між ними і створенням великої кількості еталонів для забезпечення необхідної точності. переваги сі забезпечують підвищення продуктивності праці проектантів, виробників, науковців; спрощують та полегшують навчальний процес, а також практику міжнародних контактів між державами.
міжнародна система одиниць сі складається з набору одиниць вимірювання та набору кратних і часткових префіксів до них. система також визначає стандартні і позначення для одиниць та правила запису похідних одиниць.
система сі не є незмінною, вона є набором стандартів, в якому створюються одиниці виміру та коригуються їхні визначення згідно з міжнародними залежно від рівня сучасного розвитку вимірювальних технологій.
Небо голубое потому, что свет, исходящий от солнца (электро-магнитные волны, далее, эмв), преломляются (отражаются) от толстого слоя молекул воздуха, окружающего нашу планету, и приобретают определенный характеристики в качестве волны: амплитуду, длину волны... Попадая в наши глаза эмв раздарают нервные окончания на дне глазного яблока, и это раздражение, передаваясь в мозг, расшифровывается как синий цвет. Именно поэтому существуют дальтоники - люди, видящие цвета иначе - потому что восприятие цвета - исключительно личное дело каждого мозга.
А красное небо становится таким потому, что эмв приходится преодолевать гораздо больший слой молекул воздуха, потому что они начинают падать под углом, а значит придется им пройти большее расстояние через атмосферу, чем если они бы падали перпендикулярно (самое короткое расстояние - перпендикуляр), и приобретают другие характеристики, в частности, длина волны становится соответствующей красному спектру.
Объяснение:
Дано:
Найти А
Решение.
ответ: А = 4,5⋅104 Дж.