Покозачення — соціальний процес переважно самовільного набуття козацьких прав представниками інших соціальних груп і верств українського соціуму, що наприкінці 16 — у 18 ст. становив одну із провідних тенденцій соціального розвитку. Участь у процесі П. могли брати як представники провідної соціальної верстви — шляхти, котрі в такий б долучалися до військової організації козацтва українського й отримували можливість реалізувати себе у військовій сфері, так і соціальні низи — селяни та міщани, для котрих П., крім військової складової, несло в собі можливість підвищити свій соціальний статус, позбутися залежності від дідича чи міської корпорації.
З кінця 16 ст. процеси П. охоплювали переважно Київщину та Брацлавщину, на малозаселені терени яких стікалися втікачі з інших українських земель. У часи загострення соціальних суперечностей, трансформації їх у відкриті форми збройної боротьби процеси П. перекинулися на Подільське воєводство і Волинське воєводство та, навіть, отримали наслідування на теренах Руського воєводства і на землях південної Білорусі.
ответ:вот
Объяснение:
Логично предположить ,что E(1) потенциальная будет равна E(2) кинетической на середине пути , т е на высоте 7,5 м
E1= mgh , E2 =mv^2/2
Сократив массы прировняем подставив 7,5 вместо h : 10*7,5= v^2/2 .
Время пролета 7,5 метров равно корню из удвоенного расстояния деленного на ускорение : корень из 15/10 т е из 1,5 , что равно 1,22 примерно . Найдем скорость на 7,5 метрах умножив время на ускорение 12,2 получим . Поставляем в формулу выше , возводим в квадрат , делим на два : 75=12,2^2/2
75=75
ответ : скорость будет равна 12,2 м/с
Подробнее - на -
Капелла дсолчрж, в4лселм