М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
clykovsa
clykovsa
20.01.2022 00:58 •  Физика

7 сынып Физика ТЖБ 4 тоқсан

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Caxapok24
Caxapok24
20.01.2022

1.Прямолінійний рух[ред. ... Прямолін́ійний рух — механічний рух, при якому вектор переміщення ∆r не змінюється у напрямку і за величиною, дорівнює довжині шляху, пройденого тілом.2.Равномерное движение — механическое движение, при котором тело за любые равные промежутки времени проходит одно и то же расстояние. При равномерном движении величина скорости движущейся точки остаётся неизменной. Расстояние, пройденное точкой за время t,3.Приско́рення, пришвидшення[1][2]  — векторна фізична величина, похідна швидкості по часу і за величиною дорівнює зміні швидкості тіла за одиницю часу.

Оскільки швидкість — похідна по часу від радіус-вектора {\displaystyle \mathbf {r} }{\mathbf  {r}} рухомої матеріальної точки, то прискорення можна записати, як другу похідну по часу від радіус-вектора4.Рух тіла, при якому його прискорення не змінюється (ні за величиною, ні за напрямком), називається рівноприскореним рухом. ... При сповільненні вектор прискорення направлений проти руху, тобто протилежний до вектора швидкості.

Объяснение:

4,6(47 оценок)
Ответ:
nastyonochka5237
nastyonochka5237
20.01.2022
Гідравлічні різаки (ножиці) призначені для руйнування та розрізання металевих конструкцій, стрижнів, хомутів, болтів, гайок різного профілю в умовах, коли неприпустиме використання іншого ріжучого інструменту. Найчастіше їх використовують під час проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт. В залежності від покладених на різаки задач та від конструктивних рішень заводів-виробників вони мають різну конструкцію, проте як правило різак складається з гідроприводу та ріжучого вузла. Корпус різака закритий захисним кожухом, до якого кріпиться ручка.

До складу гідроприводу входять: гідроциліндр з вухом на кінці штоку, керуючий клапан, напірний та зворотний шланги.

Ріжучий вузол складається з двох важелів та щоки, шарнірно з'єднаних між собою. На вільних кінцях важелів установлюються ріжучі губки.
4,5(56 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ