Пінопласт практично незамінний при проведенні теплоізоляції будівель. Пояснюється це складом матеріалу, адже він на 98% складається з газу – повітря. А останній, в свою чергу, служить ідеальним природним теплоізолятором.
Більше половини виробленого в Європі пінопласту йде на утеплення приміщень. Серед переваг матеріалу виділяють його стійкість до значних механічних впливів.
Пінопласт нерідко використовують при великопанельному будівництві в якості внутрішньої теплоізоляції. Для цих цілей його застосовують у виробництві тришарових панелей. Вага – ще одна важлива перевага матеріалу. При великому обсязі він не створює додаткове навантаження на стіни. Тому пінополістирол воліють використовувати і для ремонту старих будівель із зношеним несучим підставою.
Будинок можна утеплити як з зовнішньої, так і з внутрішньої сторони. Зовні пінопласт кріплять, використовуючи цементний розчин, клей або механічні власники. Стіну необхідно в обов’язковому порядку убезпечити від загоряння. Для цього фасад з пінопластом обробляють цеглою, плиткою або наносять штукатурку.
Застосовуючи пінопласт для утеплення житлових приміщень, власник отримує також шумоізоляційні властивості – для захисту від небажаних звуків зовні. Всередині будівлі матеріал прикривають гіпсокартоном в естетичних цілях.
Снизу.
Объяснение:
Радон - Радиоактивный инертный газ, он концентрируется под землей и выходит на поверхность в результате добычи полезных ископаемых или трещин в земной коре.
Рентгеновское излучение - Мы его получаем когда приходим не медицинское обследование.
Сканеры которыми проверяют наличие оружия и т.д (которые стоят в аэропортах.
Сигареты - в табаке содержится токсический агент полоний 210.
Авиа перелёты - Из Космоса к нам идет излучение, но нас от него частично защищает атмосфера Земли. В среднем за час полёта мы получаем дозу радиации равную 5 мкЗв.
Бананы, картофель, бобы, семечки подсолнечника и орехи - в них содержится изотоп углерод-14 и калий-40.
Солнечная радиация - вспышки на солнце это один из источников "естественного" радиационного фона.
Радиация техногенного характера - получаем радиацию от выбросов отходов Атомных Электро Станций или от ядерного оружия.
Некоторые строительные материалы - по типу щебня, природного камня.
и мы получаем радиацию даже от некоторых старинных вещей - мы её получаем например от светящихся цифр на циферблате.
Удачи в учёбе!
Объяснение:
Укажем все силы, действующие на тело (см. рисунок). Сила трения прямо пропорциональна силе реакции опоры, действующей на тело: Найдём в проекции на вертикальную ось, получим:
F sin α + N =mg ↔ N=mg-F sin α↔N=2 кг*10м/с²-12Н*1/2(синус 30°)↔N=14H
Найдём коэффициент трения между бруском и плоскостью:
μ=F(тр.)/N=2.8H/14Н=0.2