М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
natalavorona358
natalavorona358
03.08.2020 10:05 •  Физика

История, 15.05.2019 23:47, Гомункулис

1. економічно найрозвинутіший регіон україни на початку xx ст. а київщина в катеринославщина б поділля г волинь 2. яка галузь промисловості наддніпрянської україни була найрозвинутішою? а машинобудівна в електротехнічна б вугільно-металургійна г суднобудівна 3. на який етап перейшов український визвольний рух на початку xx ст.? а академічний в культурницький б політичний г науковий 4. назвіть першу політичну партію наддніпрянської україни. а українська радикальна партія б українська соціал-демократична робітнича партія в українська революційна партія г українська народна партія 5. діяльність столипіна мала на розвиток україни а позитивний вплив б негативний вплив в суперечливий вплив 6. у сільському господарстві наддніпрянської україни початку xx ст. були високорозвинуті галузі, такі як а вирощування соняшнику б вирощування зернових культур в тваринництво г вирощування овочів 7. на початку xx ст. наддніпрянська україна а завершила модернізацію і досягла високорозвинутого індустріального суспільства б перебувала на початковому етапі індустріалізації в не вийшла з рівня аграрно-ремісничого суспільства г була на рівні відсталого напівкріпосницького суспільства 8. у промисловості західної україни на початку xx ст. переважали а великі підприємства фабрично-заводського типу б кустарне ремесло з переважанням ручної праці в мануфактурне виробництво г монополістичні об’єднання 9. у сільському господарстві західної україни панувало а дрібне селянське господарство б товарні селянські господарства фермерського типу в великі поміщицькі господарства г державні аграрні господарства 10. обсяг громадянських прав, якими користувалися українці на початку xx ст., в австро-угорській імперії був, порівняно з російською імперією а вужчим в однаковим б ширшим г для порівняння немає підстав 11. західна україна була регіоном а куди на сезонні заробітки щорічно прибували заробітчани з франції та німеччини б звідки селяни виїжджали в пошуках роботи і засобів до існування в сусідні країни та в америку в великого попиту на робочу силу г досягнення попиту й пропозиції на робочу силу 12. на якому етапі становлення індустріального суспільства перебувала західна україна? а початковому б завершальному в середньому г на рівні аграрно-ремісничого суспільства ​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Dinomyron
Dinomyron
03.08.2020

Ньютон (обозначение: Н, N) — единица измерения силы в СИ. 1 ньютон равен силе, сообщающей телу массой 1 кг ускорение 1 м/с² в направлении действия силы. Таким образом, 1 Н = 1 кг·м/с². Единица названа в честь английского физика Исаака Ньютона. 1 Н = 105 дин. 1 Н ≈ 0,101971621 кгс. Остальные ответы. Рома Субботин Мастер (1678) 9 лет назад.

Объяснение:

Главная Блог Объясняем законы Ньютона для чайников

ОБЪЯСНЯЕМ ЗАКОНЫ НЬЮТОНА ДЛЯ ЧАЙНИКОВ

Объяснение законов Ньютона – важнейший этап, необходимый для понимания классической механики. Всего их три: инерции, движения и взаимодействия тел.

Во времена Ньютона уже были накоплен большой объем наблюдений за механическими процессами. Строились корабли, здания, мануфактуры. Разрабатывались станки и механизмы для производства, артиллерийские орудия для видения войны. Научные труды Галилея, Декарта, Борелли уже содержали все основы, необходимые, чтобы вывести базовые закономерности классической механики. Сегодня любой закон Ньютона считается аксиомой, базирующейся на обобщенных результатах многочисленных экспериментов.

4,8(22 оценок)
Ответ:
Миша1112994
Миша1112994
03.08.2020

1.

r=Q/m=6000/0.2=3*10^4 Дж/кг

2.

m=0.1 кг t1=-10 C t2=0 C c=2100 Дж/(кг*С) λ=3,34*10^5 Дж/кг

a) Q1=c*m*(t2-t1)=2100*0.1*(0-(-10))=2100 Дж

b) Q2=λ*m=3.34*10^5*0.1=3.34*10^4 Дж

3.

Участок BC

4.

Процесс кристаллизации проходит на графике от 2 до 8 кДж

Q=8-2=6 кДж

5.

а) Тело имело температуру в начале наблюдения 0 °C;

b) Процесс на отрезке АВ называется нагревание;

c) Процесс на отрезке ВС называется плавление;

d) Процесс плавления тела начался на температуре 50 °C;

e) Процесс плавления длился 10 минут:

мин.

f) Температура тела во время плавления не изменилась.

g) В конце наблюдений тело имело температуру 70 °C

4,6(15 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ