Объяснение:
Ця формула для визначення періоду коливань математичного маятника була виведена і перевірена на дослідах голландським фізиком К. Гюйгенсом (1629 — 1695), тому її часто називають формулою Гюйгенса.
Період коливань математичного маятника залежить лише від прискорення вільного падіння в даному місці Землі і від довжини маятника. Період не залежить від амплітуди коливань і від маси підвішеного тягарця, що легко перевірити на дослідах з різними маятниками. Слід лише пам'ятати, що розміри тягарця мають бути малими порівняно з довжиною підвісу і що малим має бути також кут відхилення маятника від вертикалі. З наведеної залежності періоду коливань математичного маятника можна легко експериментально визначити прискорення вільного падіння. Для цього треба виміряти довжину маятника і період його коливань.
Объяснение:
1)
Сопротивление металлического проводника с ростом температуры возрастает. Это объясняется тем, что возрастает амплитуда колебаний узлов кристаллической решетки, что затрудняет движение свободных электронов (электронов проводимости).
2)
При прохождении тока через сверхпроводник наблюдаются такие явления, как отсутствие электрического сопротивления, полное вытеснение из объёма сверхпроводника.
3)
В сильном магнитном поле сверхпроводящие свойства тисчезают: просто проводник уже не сверхпроводник.
Объяснение:
dp=m*(V2-v1)=2000*(20-5)=30000 кг*м/с