Объяснение:
Работа электрического поля:
A = e·Δφ
Кинетическая энергия:
Eк = m·V²/2
Приравняем:
e·Δφ = m·V²/2
Заряд электрона:
e = m·V²/(2·Δφ)
Радиус Лармора:
R = m·V/(e·B)
Скорость:
V = R·e·B / m
Имеем:
e = m·R²·e²·B²/(2·Δφ·m²)
1 = R²·e·B²/(2·Δφ·m)
e = 2·Δφ·m / (R·B)²
e = 2·2000·9,1·10⁻³¹ / (1·15·10⁻⁶)² ≈ 1,6·10⁻¹⁹ Кл
ответ: «Ти бозпечно серфиш в інтернеті»
Объяснение: Безпека в інтернеті – дуже важлива проблема нинішнього часу. І стосується вона всіх, від дітей до пенсіонерів. Вона стає все актуальнішою у зв’язку з масовим приходом в інтернет користувачів, майже, а то і зовсім, чи не підготовлених до погроз, їх чекають. Тому дана стаття і буде присвячена такого питання, як безпека в мережі інтернет. Адже страждає не один користувач, а й багато інших, об’єднані в одну глобальну структуру.
Якщо сказати коротко, то існують дві основні можливості того, як може ваш комп’ютер стати жертвою. Перше – ви самі, мандруючи по різних сайтах або встановлюючи програмне забезпечення з неперевірених джерел, а іноді і з перевірених, заражаєте свій комп’ютер. Друге – можлива також ситуація, коли зловмисники навмисно, за до , наприклад, троянських програм або вірусів, роблять ваш пристрій джерелом небезпеки.
В результаті всього цього комп’ютер, іноді навіть таємно від свого власника, починає виконувати розсилку спаму, бере участь в DDoS-атаках на різні сайти, краде паролі. Буває й так, що провайдер змушений примусово відключити такий пристрій від глобальної мережі. Виходить, що якщо користувач не обізнаний про те, що являють собою основи безпеки в мережі інтернет, доведеться йому важко.
Отже, комп'ютер – це наше майбутнє. Робота на ньому навчає дітей новому , простішому і швидшому, здобуття і обробки інформації. Але слід притримуватися правил безпеки!
Объяснение:
1. На каждый движущийся заряд со стороны магнитного поля действует сила Лоренца, равная: F=|q|vBsinα, где α - угол между вектором скорости и вектором магнитной индукции.
2. В системе СИ работа измеряется в джоулях (Дж).
Джоуль равен работе, совершаемой силой в 1 Н на перемещении 1 м в направлении действия силы.
3. Самолет массой 50 т летит на высоте 10 км со скоростью 900 км/ч. Необходимо определить его полную механическую энергию
В первую очередь необходимо перевести исходные данные задачи в СИ. Тогда масса самолета будет 50*10^3 кг, скорость – 250 м/с, а высота – 10*10^3 м.
Когда мы говорим об энергии, нужно помнить, что самолет обладает и потенциальной энергией, поскольку находится на некоторой высоте относительно Земли, и кинетической, так как он обладает еще и скоростью: E=Eп+Ек, где потенциальная энергия Еп=m*g*h, а кинетическая энергия Eк=mv^2/2 Тогда полная механическая энергия:
E=m*g*h+mv^2/2
Подставив в формулу все необходимые значения, получим E=6,5625*10^9 Дж. Обычно ответ записывают сокращенно: Е=6,5625 ГДж, где 1 ГДж=10^9 Дж.
ответ: в рассмотренной системе отсчета полная механическая энергия равна E=6,5625 ГДж.
Объяснение:
Работа электрического поля:
A = e·Δφ
Кинетическая энергия:
Eк = m·V²/2
Приравняем:
e·Δφ = m·V²/2
Заряд электрона:
e = m·V²/(2·Δφ)
Радиус Лармора:
R = m·V/(e·B)
Скорость:
V = R·e·B / m
Имеем:
e = m·R²·e²·B²/(2·Δφ·m²)
1 = R²·e·B²/(2·Δφ·m)
e = 2·Δφ·m / (R·B)²
e = 2·2000·9,1·10⁻³¹ / (1·15·10⁻⁶)² ≈ 1,6·10⁻¹⁹ Кл