Объяснение:Перетворення енергії
Перетворення енергії з одного виду в інший постійно відбуваються в природі і техніці. Перекриваючи ріку греблею гідроелектростанції, добиваються того, що вода піднімається на значну висоту і набуває величезної потенціальної енергії.
Падаючи вниз, вода збільшує свою кінетичну енергію, за рахунок якої вона обертає лопаті гідротурбін. Ті у свою чергу обертають електрогенератори, які виробляють електричну енергію.
Розглянемо для прикладу падіння м’ячика з певної висоти (мал. 34.1). Коли м’ячик опускається, його потенціальна енергія зменшується, швидкість зростає, а з нею зростає і кінетична енергія. Біля самої землі потенціальна енергія зменшиться до нуля і повністю перейде в кінетичну, яка досягне свого найбільшого значення. Далі кінетична енергія почне переходити в енергію пружної деформації м’ячика, який стискається...
<v> = 110 км/с
Объяснение:
Немецкий физик Пауль Друде (1863-1906) в 1900 году предположил, что электроны в металле могут быть описаны уравнениями МКТ , т.е. свободные электроны в металле образуют "электронный газ".
Средняя квадратичная скорость электронов:
<v> = √( 3·k·T / m )
Здесь k - постоянная Больцмана,
T - температура металла,
m - масса электрона.
Дано:
t = -13°C; T = 273+(-13) = 260 K
k = 1,38·10⁻²³ Дж/К
m = 9,1·10⁻³¹ кг
<v> - >
<v> = √( 3·k·T / m )
Подставляем данные:
<v> = √( 3·1,38·10⁻²³·260 / (9,1·10⁻³¹) ) ≈ 110 000 м/с или 110 км/с
Система координат. Точка отсчета - место где задан вопрос. Если использовать тело отчета, тогда вопрос звучит так -Как проехать от кинотеатра ( тело отчета) к дому где кто -то живет. Это хорошо видно на джипиэс навигаторе. Система координат- оси х и у. Ноль- начало маршрута, конец маршрута может иметь любые координаты относительно начал маршрута.