М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Fotima100
Fotima100
11.07.2022 18:11 •  Физика

вместимостью 100л имеет газ давления 4, 9*105 Па. Какой объем получает газ при нормальном атмосферном давлении (1, 01*105Па)? Температура стабильная.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ddawka
ddawka
11.07.2022

Електродинаміка - розділ фізики, що вивчає електромагнітне поле в найбільш загальному випадку (тобто, розглядаються змінні поля, що залежать від часу) і його взаємодію з тілами, що мають електричний заряд (електромагнітне взаємодія). Предмет електродинаміки включає зв'язок електричних і магнітних явищ, електромагнітне випромінювання (у різних умовах, як вільне, так і в різноманітних випадках взаємодії з речовиною), електричний струм (взагалі кажучи, змінний) і його взаємодію з електромагнітним полем (електричний струм може бути розглянуто при цьому як сукупність рухомих заряджених частинок). Будь-яке електричне і магнітне взаємодія між зарядженими тілами розглядається в сучасній фізиці як здійснюване за посередництвом електромагнітного поля, і, отже, також є предметом електродинаміки.

Найчастіше під терміном електродинаміка за замовчуванням розуміється класична (не зачіпає квантових ефектів) електродинаміка; для позначення сучасної квантової теорії електромагнітного поля і його взаємодії з зарядженими частинками зазвичай використовується стійкий термін квантова електродинаміка.

4,6(72 оценок)
Ответ:
mirtovamasha
mirtovamasha
11.07.2022

Рассмотрим небольшие участки этой проволоки, если на нижний участок действует сила F, растягивающая проволоку, то по третьему закону Ньютона возникнет сила, препятствующая ей, т.е. сила натяжения, которая равна растягивающей силе по величине. На следующий участок проволоки будет действовать сила, возникшая от предыдущего участка и так далее.

Каждый кусочек проволоки будет испытывать одинаковое усилие растяжения. А следовательно и сила разрыва, она же предельная сила растяжения,  не будет зависеть от длины проволоки.

То есть, сила разрыва будет той же, 120 Н.


Две проволоки совершенно одинаковы за исключением длины: одна 150 см, другая 300 см. первая разрывае
4,6(97 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ