1) положительный заряд не передается электроны, носители отрицательного заряда, уходят из одного тела к другому, поэтому тело с нехваткой электронов будет заряжен как бы положительно. Минимальный заряд равен 1, 6 * 10 ^ (-19) Кл.
2)Согласно закону Ома сила тока в нити накала лампы будет прямо пропорциональна действующему напряжению на лампе и обратно пропорциональна электрическому сопротивлению нити накала лампы.
I = U/R, где I - сила тока (I = 0,3 А), U - напряжение (U = 6 В), R - сопротивление (Ом).
Выразим и вычислим сопротивление нити накала лампы:
R = U/I = 6/0,3 = 20 Ом.
ответ: Сопротивление нити накала лампы равно 20 Ом.
3) ответ: 5 мкОм
Объяснение:
Скорее всего удельное сопротивление материала 1 * 10^-5 Ом*мм²/м
Дано:
L = 10 см = 0,1 м
S = 0,2 мм²
ρ = 1 * 10^-5 Ом*мм²/м
R - ?
R = ( ρL )/S
R = ( 1 * 10^-5 * 0,1 )/0,2 = 5 * 10^-6 Ом
4) По закону Ома для участка цепи:
I = U/R = 2:50 = 0,04 (A)
ответ: А). 0,04 А.
5) Направление движения положительных зарядов
6)Сила электрического тока измеряется прибором называемым Амперметром. Как вы догадались, величина электрического тока (количество переносимого заряда) измеряется в амперах. Для увеличения диапазона обозначений единицы изменения существуют такие приставки кратности как микро — микроампер (мкА), мили – миллиампер (мА). Другие приставки в повседневном обиходе не используются. Например: Говорят и пишут «десять тысяч ампер», но никогда не говорят и не пишут 10 килоампер. Такие значения в обычной жизни не реальны. То же самое можно сказать про наноампер. Обычно говорят и пишут 1×10-9 Ампер.
Объяснение:Надеюсь удачи!
Не завадило б згадати, що у всі часи багатство мови і ораторське мистецтво йшли поряд. У суспільстві, в якому зневажається істинне красномовство, панує риторика, ханжество слова і банальна базіканина (А. Чехов).
Україна дорога і близька моєму серцю. Я люблю її літературу, музику, прекрасні пісні, повні чаруючої мелодії. Я люблю український народ, який дав світові такого титана, як Тарас Шевченко (А. Чехов).
У Кизилкумах з давніх-давен і понині росте верблюжа колючка. А є ще перекотиполе... Так ось, корені колючки, простягнуті до води, досягають метрів сорока... Коли піднімаються бурі і гонять хмари піску, безкореневе перекотиполе мчиться під вітром, котиться по степу туди-сюди, а верблюжа колючка, ніби й нічого не сталося, завжди на звичному місці. Така сила кореня. І людині з юних літ погано, якщо в неї нема коренів. У кожної людини обов’язково повинні бути, крім батьків, чотири корені, як чотири матері: рідна земля, рідна історія, рідна культура, рідна мова. Коли любиш свій корінь, цінуєш його, — тоді розумієш біль і любов всіх і всього, проймаєшся таким же почуттям і до іншої культури, до іншої історії (М. Шаханов).
Якщо кожного громадянина нашої країни ми вважаємо людиною державною, то й мова кожного народу мусить охоронятися державою, захищатися від занепаду й зникнення (В. Яворівський).
Людина без національного заземлення — перекотиполе або й пил на вітрах історії... Лише людина, котра несе в собі історичний досвід народу, його духовну культуру, його мо-ральність і мову, але яка пам’ятає про те, що народ завше інтернаціональний, — тільки така людина здатна бути Особистістю (В.
Объяснение: