М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Анастасия02052005
Анастасия02052005
24.06.2020 23:47 •  Физика

1) одинаковая ли сила потребуется для того, что бы удержать пустое ведро в воздухе или это же ведро, но наполненное водой в - воде? ответ поясните. 2) в воду опущен медный кубик массой 10 г и тонкая медная пластина массой 10 г. одинакова ли выталкивающая сила в обоих случаях? ответ поясните.

👇
Ответ:
Акжан1111111
Акжан1111111
24.06.2020

2)Одинакова. Выталкивающая сила, или сила Архимеда(Fa), вычисляется по формуле pgV, где V-объем тела, g-ускорение свободного падения, p-плотность жидкости. Так как у медного кубика и медной пластины одинаковаые масса и плотность, то ясно, что их  объем одинаков. Тем самым, выталкивающая сила одинакова.

1)В воде понадобится меньшая сила. Опять же воспользуемся формулой силы Архимеда. 

 

 В обоих случаях объем ведра равен, ускорение свободного падения одинаково. Так как плотность воды больше => Fa в воде >  Fa в воздухе. Следовательно, для удержания в воде сила понадобится меньшая.

Как то так.

 

 

4,6(29 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dnaknaf
dnaknaf
24.06.2020

Закон збереження енергії в теплових процесах (перший закон термодинаміки).

Застосування першого закону термодинаміки до ізопроцесів.

Адіабатний процес. Необоротність теплових процесів

Спираючись на прецезійні досліди, проведені в середині ХІХ ст., англійський фізик Джоуль та німецький Майєр, і найповніше Гельмгольц, установили закономірність, згідно з якою кількість енергії в природі незмінна, вона лише переходить від одних тіл до інших або перетворюється з одного виду в інший. Це твердження називають законом збереження і перетворення енергії. Цей закон універсальний та застосовний до всіх явищ природи.

Закон збереження енергії, поширений на теплові явища, називають першим законом термодинаміки.

У термодинаміці розглядаються тіла, положення центра мас яких майже не змінюється. Механічна енергія таких тіл залишається незмінною. Змінюватися може лише внутрішня енергія U. Зміна U тіла може відбуватися за рахунок виконання роботи А або теплопередачі. У загальному випадку у разі переходу системи з одного стану в інший U змінюється одночасно як за рахунок виконання роботи, так і за рахунок теплопередачі. Саме для таких загальних випадків і застосовують перший закон термодинаміки:

Зміна ΔU внутрішньої енершії системи під час її переходу з одного стану в інший дорівнює сумі роботи зовнішніх сил A' і кількості теплоти, що передається системі Q:

ΔU = A' + Q.

Якщо система ізольована, робота над нею не виконується (A = 0) і вона не обмінюється теплотою з навколишніми тілами (Q = 0), отже, ΔU = 0.

Якщо врахувати, що A' = - A, то вираз першого закону термодинаміки набуде вигляду

Q = ΔU + A

Отже, кількість теплоти Q, що передається системі, витрачається на зміну її внутрішньої енергії U і на виконання системою роботи над зовнішніми тілами.

Внутрішня енергія змінюється внаслідок виконання роботи і шляхом теплообміну. В кожному стані система має певну внутрішню енергію U. Робота і кількість теплоти не містяться в тілі, а характеризують зміни його U.

Застосуємо перший закон термодинаміки до різних процесів, зокрема до тих, під час перебігу яких одна з фізичних величин залишається незмінною (ізопроцесів).

Якщо термодинамічною системою є ідеальний газ і його об'єм не змінюється, (ізохорний процес), то A' = 0, а зміна внутрішньої енергії дорівнюватиме кількості теплоти:

4,4(12 оценок)
Ответ:

Чому приблизно дорівнює обертова частота хвилинної стрілки?

0,00028 об/с

Знайдіть швидкість руху коня на дитячій каруселі, якщо він знаходиться на відстані 3 метри від осі обертання, а період обертання каруселі становить 20 секунд.

0,94 м/с

Колесо радіусом 40 см робить один оборот за 0,4 секунди. Знайти швидкість точок на ободі колеса.

6.28 м/с

Колесо велосипедиста має радіус 40 см. З якою швидкістю їде велосипедист, якщо колесо робить 4 оберти в секунду?

10 м/с

Швидкість поїзда 72 км / год. Скільки оборотів в хвилину роблять колеса локомотива, радіус яких 1,2 м?

159

Объяснение:

4,4(94 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ