М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
DanilVolkov95
DanilVolkov95
20.05.2022 23:12 •  Физика

Чем отличаются проводники от диэлектриков

👇
Ответ:
ladykrisMi
ladykrisMi
20.05.2022

Проводники пропускают электрический ток, а диэлектрики наоборот не пропускают! А вообще в природе нет вещей которые не пропускают ток(я имею ввиду ПОЛНОСТЬЮ НЕ ПРОПУСКАЮТ ) ! 

4,5(21 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
меор
меор
20.05.2022

Відповідь:

1.Прості механізми — різні пристрої, які дозволяють виконувати роботу за умови докладання до тіла порівняно невеликої сили (при одночасному збільшенні відстані переміщення) та змінювати напрям дії сили на зручніший для людини.

2.важіль, блок, коловорот, похила площина, клин, гвинт, колесо тощо. Прості механізми використовують не тільки для виграшу в силі, а й для зміни її напрямку.

3. простий механізм, тверде тіло, що може обертатися навколо певної точки, яка називається точкою опори.

4.В основному застосовується для підйому вантажів, однак існують також інш його застосування. Зокрема, система важелів використовується для врівноваження ваги тіла у важільних вагах.

5.найкоротша відстань від даної точки (центру) до лінії дії сили.

6.Умовою рівноваги важеля під дією обертальних сил можна сформулювати так: Важіль перебуває у рівновазі, якщо момент сили, яка обертає важіль проти ходу годинникової стріл- ки, дорівнює моменту сили, яка обертає важіль за ходом годинникової стрілки: M1 = M2 або M1 + ( - M2) = 0.

7.векторна фізична величина, що дорівнює векторному добутку радіус-вектора, проведеного від заданої точки (відносно якої він розраховується) до точки прикладення сили, на вектор цієї сили. Момент сили є мірою зусилля, спрямованого на обертання тіла.

8.Момент сили — це добуток модуля сили, яка обертає тіло, на її плече.

9.Позначається буквою M. Одиниця вимірювання — один ньютонметр (1 Нм). Формула: M = F · l.

4,4(88 оценок)
Ответ:
Flaen1
Flaen1
20.05.2022
1. Задача буквально в пару действий. Основная формула p=F/S ⇒ p(давление) = 400; А F т.к. брусок не подвижный,просто лежит, на него действует сила тяжести, так что F=g*m = 10 *2 = 20. Все, дальше математика.подставляем значения в формулу и считаем ответ. S(площадь) = F/p
2.В этой задаче нам дано давление и масса. Груз считаем не подвижным поэтому F = m*g(закон Ньютона)⇒ g=10 m =1 тонна( надо перевести в кг). тоже нужно найти формулу, точно так же по такой же формуле.S=F/p ( и еще давление в кило паскалях так что 10 нужно умножить на 10³
3.Та же самая формула. только нам нужно посчитать давление которое оказывает мальчик массой 50 кг и площадью ступни 25 см². и потом сравнить, если ответ будет меньше чем 30 па то не пройдет. если больше либо равно то пройдет. p=F/S
4.тоже самое. подставить известные значения в формулу.
p- давление
s - площадь
F- сила ( в данных задачах тяжести)
Если нужно более подробное объяснение или есть вопросы можешь позвонить мне по скайпу,объясню. хотя задачи не такие сложные, максимум в два действия.
4,8(37 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ