М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Lafemme1
Lafemme1
29.07.2020 08:38 •  Физика

Від розподільчого пристрою напругою 380 В отримують електроенергію три асинхронних двигуни потужністю 16;25;30 кВт(cos 0,85). Коефіцієнт пускового струму - 5,5. Освітлювальна мережа споживає струм силою 22А. Знайти параметри запобіжників для мережі, що живлять двигуни й освітлювальну мережу, а також параметри запобіжників на лінії, що живить розподільчий пристрій. Обчислити площу поперечного перерізу проводів, що живлять двигуни, враховуючі параметри запобіжників. Коефіцієнт одночасності дорівнює одиниці.

👇
Ответ:
Сас111
Сас111
29.07.2020

бұл қандай сабақ және қандай тіл

Объяснение:

врырывооыов жазсаң жөндеп жаз түсіндіңбе

4,8(14 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Лютаяяяя
Лютаяяяя
29.07.2020

Объяснение:

Уявлення про магнітне поле пояснює зв'язок між електрикою і магнетизмом. Джерелом появи магнітного поля є рухомі електричні заряди (струм). Магнітне поле виникає у просторі, довкола провідників зі струмом, подібно тому, як в просторі, довкола нерухомих електричних зарядів виникає електричне поле. Магнітне поле постійних магнітів також створюється електричними мікрострумами, що циркулюють всередині молекул речовини (гіпотеза Ампера).

Для описання магнітного поля вводять силову характеристику поля, аналогічну вектору напруженості електричного поля. Такою характеристикою є вектор магнітної індукції — {\displaystyle {\vec {B}}}\vec B. Вектор магнітної індукції визначає сили, які діють на рухомі заряди в магнітному полі.

За напрям вектора {\displaystyle {\vec {B}}}\vec B прийнято напрямок від південного полюсу S до північного полюсу N магнітної стрілки, яка вільно рухається в магнітному полі (як у компасі). Таким чином, за до такої стрілки, досліджуючи магнітне поле створене струмом чи постійним магнітом, можливо з деякою точністю уявити просторову структуру магнітного поля.

Лінії магнітної індукції завжди замкнені. Це означає, що магнітне поле не має магнітних зарядів. Силові поля, що наділені такими властивостями, називають вихровими.

4,7(8 оценок)
Ответ:
tatyanafd24
tatyanafd24
29.07.2020
Лично я делал так )
мы имеем выражение TC = (TF - 32) * 5/9 (чтобы избавиться от деления на 9, то просто умножим обе части на 9, получим выражение TC * 9 = (TF - 32) * 5 ), потом я делал банальную вещь , перемножил скобку (TF - 32) на 5, в итоге получилось выражение TC * 9 = TF*5 - 160, после переносим TF5 в левую часть уравнения получаем TC * 9 - TF*5 = - 160, после переносим ТС*9 в правую часть , получаем - TF*5 = - 160 - TC * 9, далее меняем знаки на противоположные TF*5 = 160 + TC * 9, после делим на 5 (TF = (160 + TC * 9) / 5 ) вот , но у меня была проблема , чтобы получить результат типа double , то надо делить на 5.0 в итоге имеем TF = (160 + TC * 9) / 5.0
(Максимально подробно описал выражение переменной ТF)
4,7(55 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Физика
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ