Ареометр — це прилад для вимірювання густини рідин. Є версія, то прилад винайшла Гипатія Олександрійська, яка жила в Стародавній Греції. Вона відома своїми працями в галузі механіки, астрономії, філософії і механіки. Принцип роботи ареометра заснований на законі Архімеда. Прилад являє собою поплавок з каліброваної шкалою,яка позначає щільність рідини або концентрацію речовини в розчині. Чим глибше занурюється поплавок, тим менше щільність.
як користуватися ареометром:
Ступінь заряду і стан акумулятора можна визначити, виходячи з щільності кислотного розчину в банках. Під час обслуговування АКБ даний показник контролюється за до ареометра. Початківцям автовласникам буде корисно дізнатися, що являє собою цей прилад і як ним користуватися.
Такое расположение морозильных камер было в старых бытовых холодильниках с естественной циркуляцией воздуха, где теплый воздух поднимался вверх и охлаждался от морозильной камеры, а излишняя влага намерзала на испарителе в морозилке, потом эту "шубу" приходилось оттаивать, охлажденный и осушенный воздух опускался вниз. В современных холодильника с принудительной циркуляцией, где морозильная камера отделена от охлаждаемого отсека и стоит вентилятор, он а может располагаться как снизу так и сверху.
124,8 кг
Объяснение:
Обьём = 120 • 40 • 10 = 48 км
Плотность = 2600 кг/м3
Масса = 2 600 000 • 48000 = 124 800 000 = 124,8 кг
Надеюсь в самом конце не ошибся)