1.
Ручку располагают у края двери, чтобы увеличить расстояние до оси вращения при открывании двери. Чем дальше ручка от оси вращения, тем меньшую силу понадобится приложить, чтобы создать вращающий момент и открыть дверь
3.
Дано :
Р=100 Н
F/2-?
F=P
F/2=P/2=100 H/2=50 Н
ответ:F/2=50 H
4.
Чтобы напильник при движении всегда был горизонтален при изменении точки опоры, прилагаемые силы должны все время изменяться по величине.
5.
Равновесие нарушится
6. Кнш латунная
7. действием силы тяжести
8. Да
9.Вес мальчика и вес части доски, на которой он сидит, уравновешиваются весом части доски, расположенной с другой стороны бревна./
10. Выигрыш в силе кнш
11.
Дано:
m=120кг
F=750H
КПД-?%
Fтяж=mg=120кг*10м/с2=1200H
КПД=F/Fтяж=750Р/1200Р=62,5%.
Нерівномірний рух. Середня швидкість
Жодне тіло не рухається весь час із постійною швидкістю. Починаючи рух, автомобіль рухається швидше і швидше. Деякий час він може рухатися рівномірно, але потім він гальмує і зупиняється. При цьому автомобіль проходить різні відстані за один і той же час.
Рух, при якому тіло за рівні проміжки часу проходить неоднакові відрізки шляху, називається нерівномірним. При такому русі величина швидкості не залишається незмінною. У такому випадку можна говорити лише про середню швидкість.
Середня швидкість показує, чому дорівнює відстань, яку тіло проходить за одиницю часу. Вона дорівнює відношенню відрізку шляху тіла до часу руху. Середня швидкість, як і швидкість тіла при рівномірному русі, вимірюється в метрах, поділених на секунду. Для того щоб знайти середню швидкість руху тіла, необхідно певну відстань поділити на час руху тіла.