Прискорення вільного падіння
Объяснение:
Прискорення вільного падіння - прискорення, яке отримує тіло, рухаючись під впливом сили тяжіння планети. Воно однакове для всіх тіл, залежить від географічної широти місцезнаходження тіла, його відстані від центра планети та інших факторів.
Прискорення вільного падіння не залежить від маси тіл, але сильно змінюється в залежності від маси самої планети (і навіть від положення на ній, від полюса до екватора), див. таблицю значень g для інших небесних тіл.
Для проведення розрахунків, згідно з рішенням[1] третьої Генеральної конференції з мір та ваг у 1901 році, було приняте стандартне значення прискорення вільного падіння g = 9,80665 м/с2.
Прискорення вільного падіння також використовується як позасистемна одиниця вимірювання прискорення.
Піддавшись радіації, в організмі людини порушується структура клітки, придушується активність ферментів, утвориться аномальний білок, утворяться речовини, які приводять до мутації кліток, що спричиняє рак. Як захистити організм від радіації? Кожній людині під силу виконувати елементарні дії, щоб захистися себе від впливу навколишнього середовища. Самі елементарні фізичні навантаження, сприяють посиленню обміну веществ. це не говорить, що все поголовно повинні почати займатися бігцем.
Хоча, біг є гарним стимулятором кровообігу. Що приводить до висновку радіонуклідів з організму. Якщо у вас є можливість, то ходите в сауну. З потім виходять хвороби. При сильному потоотделении обов'язково пийте зелений чай, червоне вино, соки.
Це до відновити водний баланс в організмі. Уживайте антиоксиданти, намагайтеся, щоб вони попадали у ваш організм разом з їжею, можна скористатися таблетками.
Їжте чорну смородину, капусту, лимони, апельсини, грейпфрути, яблука, суницю, петрушку, картоплю в мундирі. Ці продукти містять вітамін "З".
М'ясо, молоко, печінка, злаки, яйця курки, овес, горіхи, хліб грубого млива – це вітаміни групи "В1", "В2", "В3", "В5". А так само квасоля, горох, кукурудза, мед, темні сорти рису. Якщо людина недоумкувата, це говорить, що йому не вистачає вітаміну "В5", основним джерелом цього вітаміну є печінка.
Вітамін "В6" перебуває в курячих жовтках, злаках. Бруньки печінка, теж постачальники цього вітаміну. У бананах перебуває вітамін "В9", цього вітаміну досить у бобах сої, у горосі, сочевиці, шпинаті, томатах, капусті. М'ясо й печінка багаті вітаміном "В9".
Яєчний жовток, молоко, печінка, бруньки, чорна смородина, петрушка, абрикоси багаті вітаміном "В12". У печение перебуває вітамін "Н" і дріжджі. У всіх видах м'яса перебуває вітамін "А", а так само в сметані й молоці. Морква багата каротином, це вітамін "А", їжте буряк і помідори. Не позбавляйте себе вершкового масла, воно багато вітамін "D".
Такі продукти як молоко, рослинне масло, риб'ячий жир, це вітамін "D". Насіннячка соняшника багаті вітаміном "Е", соняшникове й маслинове масло. Коли їсте яблуко, згризіть насіннячко, їжте фрукти, до місця будуть зародки вівса й пшениці. Завдяки вітаміну "Е", в організмі блокуються шкідливі хімічні реакції.
Фрукти, дріжджі, коренеплоди й капуста містять вітамін "ДО". Щоб почистити кров приготуйте відвар з деревію, листів берези, барвінку, зеленого стебла посівного вівса, листів волоського горіха. Візьміть одну столову ложку змішай і залийте склянкою окропу, через 15-20 хвилин, можна випити. Пийте замість чаю або кава три рази всунь.