М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
123настюша321
123настюша321
08.03.2023 00:29 •  Физика

Намагаючись зрушити з мiсця шафу, до неи прикладають горозентальну силу що поступово збiльшуеться шафа почала рухатися, коли сила досягла 175Н. а)як змiнювалась сила тертя мiж шафою та пiдлогою? б) що вiдбуватиметься якщо силу збiльшити ще? в) яким е коофiцieнт тертя ковзання мiж шафою та пiдлогою ,якщо маса шафи становить 70 кг? ​

👇
Ответ:
Horse3333
Horse3333
08.03.2023

Решние:

Пытаясь сдвинуть с места шкаф, к нему прикладывают горизонтальную силу, постепенно увеличивающаяся. Шкаф начал двигаться, когда сила достигла 175Н. а) как изменялась сила трения между шкафом и полом? б)  что будут происходить, если силу увеличить еще? в) каким является коэффициент трения скольжения между шкафом и полом, если масса шкафа составляет 70 кг?

а) Сила трения постепенно увеличивалась от 0 до предельной величины Fтр = mg · μ = 175 Н  (μ -коэффициент трения).

б) Если сила будет ещё увеличиваться, шкаф будет ускоренно двигаться.

в)

Fтр = 175 Н;   m = 70 кг;   g = 10 H/кг;

μ = Fтр : (m · g) = 175 : (70 · 10) = 0.25

Коэффициент трения равен 0.25

4,4(25 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
zalinairina9
zalinairina9
08.03.2023
Консервативными силами ( потенциальными силами) называют такие силы работа которых не зависит от формы траектории а зависит от начального и конечного положения тела
работа силы тяжести вычисляется по формуле A=m*g*h1-m*g*h2=m*g*(h1-h2)
Эта работа зависит от начальной и конечной высоты и не зависит по какой траектории двигается тело. Значит сила тяжести является консервативной ( потенциальной силой
Кроме того для замкнутой траектории h1=h2
Значит для замкнутой траектории работа консервативных сил равна нулю
4,7(20 оценок)
Ответ:
Fenerа
Fenerа
08.03.2023

Електромагні́т (англ. electromagnet, нім. Elektromagnet m) — пристрій, що створює магнітне поле під час проходження електричного струму. Зазвичай електромагніт складається з обмотки[en] і феромагнітного осердя, який набуває властивостей магніту при проходженні по обмотці струму. У електромагнітах, призначених, перш за все, для створення механічного зусилля також присутній якір (рухома частина магнітопроводу), що передає зусилля.

Объяснение:

Обмотки електромагнітів виготовляють з ізольованого алюмінієвого або мідного дроту, хоча є і надпровідні електромагніти. Магнітопроводи виготовляють з магнітом'яких матеріалів — звичайно з електротехнічної або якісної конструкційної сталі, литої сталі і чавуну, залізонікельових і залізокобальтових сплавів. Для зниження втрат на вихрові струми магнітопроводи виконують з набору листів (шихта).

Електромагніти застосовують для створення магнітних потоків в електричних машинах і апаратах, пристроях автоматики тощо. (генераторах, двигунах, реле, пускачах і т. д.).

Нейтральні електромагніти постійного струму Редагувати

У таких магнітах сила залежить тільки від величини струму в обмотці і не залежить від напряму струму.

Поляризовані електромагніти постійного струму Редагувати

У електромагнітах цього типу створюється 2 незалежних магнітних потоки: поляризаційний, який утворюється зазвичай полем постійного магніту, і робочий магнітний потік, який виникає під дією обмотки керування, сили намагнічування (м. р. с.). Дія такого магніту залежить як від величини магнітного потоку, так і від напряму електричного струму в робочій обмотці.

Електромагніти змінного струму Редагувати

У цих магнітах живлення обмотки здійснюється від джерела змінного струму, а магнітний потік періодично змінюється по величині і напряму, внаслідок чого сила тяжіння пульсує від нуля до максимального значення з подвоєною частотою по відношенню до частоти струму живлення.

Інші класифікації Редагувати

Електромагніти розрізняють також за рядом інших ознак: за включення обмоток — з паралельними і послідовними обмотками; за характером роботи — що працюють в тривалому, переривистому і короткочасному режимах; за швидкістю дії — швидкої і сповільненої дії і т. д.

4,4(96 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ