М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
16вопрос
16вопрос
25.07.2021 18:45 •  Физика

Довжина прийнятих радіоприймачем радіохвиль дорівнює 15 м. Яка індуктивність вхідного коливального контуру, якщо електроємність контуру дорівнює 150 пФ?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
PSerega11111111
PSerega11111111
25.07.2021
Прискорення вільного падіння (позначення g) — прискорення, яке отримує тіло, рухаючись під впливом сили тяжіння Землі. Воно однакове для всіх тіл, залежить від географічноїшироти місцезнаходження тіла, його висоти підняття над рівнем моря та інших факторів.Прискорення вільного падіння не залежить від маси тіл, але сильно змінюється в залежності від маси самої планети (і навіть від положення на ній, від полюса до екватора), див. таблицю значень g для інших небесних тіл.Для проведення розрахунків, згідно з рішенням[1] третьої Генеральної конференції з мір та ваг у 1901 році, було приняте стандартне значення прискорення вільного падінняg = 9,80665 м/с2.Прискорення вільного падіння також використовується як позасистемна одиниця виміру прискорення.
Прискорення вільного падіння на Землі[ред. • ред. код]Прискорення вільного падіння не однакове скрізь на Землі. Стандартне значення приблизно відповідає прискоренню падіння тіла на широті 45° і на висоті рівня моря. Відхилення від стандартної величини обумовлено низкою причин:Обертанням Землі. Внаслідок обертання Землі, за рахунок дії доцентрової сили, прискорення вільного падіння тіла на полюсах вище, ніж на екваторі.Формою Землі. Земля не ідеальна сфера, а має сплюснуту на полюсах форму.Висотою над рівнем моря.Неоднорідністю Землі.
4,4(52 оценок)
Ответ:
28916587
28916587
25.07.2021

Решение.

На рисунке каждый линейный сегмент отвечает за отдельный процесс:

АБ – нагревание твердого вещества;

БВ – плавление твердого вещества;

ВГ – нагревание жидкого вещества;

ГД – охлаждение жидкого вещества;

ДЖ – кристаллизация жидкого вещества.

1) Как показано выше на участке БВ происходит плавление твердого вещества. В этом случае его температура не повышается, а вся тепловая энергия тратится на плавление.

2) На участке ГД происходит остывание жидкого вещества.

3) На участке БВ происходит плавление вещества, то есть оно поглощает тепловую энергию, следовательно, происходит увеличение и его внутренней энергии.

4) Точка Е лежит на прямой ДЖ, которая отвечает за кристаллизацию вещества и так как точка Е находится на середине прямой ДЖ, то вещество в этот момент частично расплавлено, а частично кристаллизовано.

5) В точке Ж вещество полностью кристаллизовалось.

ответ: 34.

Объяснение:

4,8(62 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ