Какую энергию передаёт окружающей среде электрический камин, сопротивлением 50 Ом за 20 мин, если по спирали электрического камина протекает ток равный З А?
Где ты нашёл нарушение? Давай считать. 1) Кинули вниз: Потенциальная энергия P=mgh; Кинетическая K=0.5mv^2; P=2*10*6=120 Дж; K=0.5*2*100=100 Дж; Полная энергия E=P+K=220 Дж; На земле она вся будет кинетической. Значит скорость падения равна: v=SQRT(2E/m); v=SQRT(2*220/2); v=14.8 м/с (округлённо) 2) Кинули вбок: Потенциальная энергия P=mgh; Кинетическая K=0.5mv^2; P=2*10*6=120 Дж; K=0.5*2*100=100 Дж; Находим вертикальную скорость из потенциальной энергии: v1=SQRT(2P/m); v1=SQRT(2*120/2); v1=10.95 м/с Складываем её с горизонтальной скоростью по Пифагору и находим полную скорость: v=SQRT(v0^2+v1^2); v=SQRT(100+120); v=SQRT(220); v=14.8 м/с (округлённо) Как видишь, скорости в обоих случаях получились одинаковыми по модулю. Так что никаких противоречий нет.
У сполучених посудинах рівень рідини однаковий, тому що в цих посудинах вирівнюється тиск рідини.
Чому господиня відмовляється використовувати цей кавник? Подивися, який максимально можливий рівень рідини, яку можна туди налити.
У природі прикладом сполучених посудин є джерела і такі артезіанські колодязі, в яких свердловина знаходиться нижче від рівня ґрунтових вод, і вода сама б'є зі свердловини. *
* Такі місця, де вода сама б'є зі свердловини, порівняно рідкісні. Зазвичай артезіанський колодязь влаштовують, пробуривши дуже глибоку свердловину, обладнану насосом.
В основі водопостачання житлових будинків лежить принцип сполучених посудин. Насосна станція закачує воду у водонапірну вежу, яка вище від найвищого будинку. З резервуара, який знаходиться у водонапірній вежі, підземними трубами вода потрапляє у водопроводи будинків, де прагне піднятися на таку ж висоту, на якій знаходиться резервуар водонапірної вежі.
Цікаве використання принципу сполучених посудин у системі шлюзів каналу, який з'єднує водойму з високим рівнем води з водоймою з більш низьким рівнем води.
Панамський канал з'єднує Панамську затоку в Тихому океані з Атлантичним океаном. Рівень води в Атлантичному океані вищий, ніж в Тихому океані, тому в каналі зведені шлюзи. Два шлюзи обмежують невелику ділянку каналу. Якщо корабель вирушає вниз, то повільно відкривається верхній шлюз, і простір між шлюзами заповнюється водою. Корабель проходить повз шлюз, і верхній шлюз закривається. Потім повільно відкривається нижній шлюз. Вода витікає, і рівень води знижується до рівня, що знаходиться за нижнім шлюзом. Корабель може продовжувати шлях.
Будівництво Панамського каналу стало одним з найбільших і складних будівельних проектів, які колись зводила людина. Завдяки йому морський шлях із Нью-Йорка до Сан-Франциско скоротився з 22500 км до 9500 км.
Пристроєм, у діяльності якого використовуються принцип сполучених посудин і закон Паскаля (тиск, що діє на рідину або газ, передається однаково в кожну точку рідини або газу), є гідравлічний прес (домкрат). Він складається із двох з'єднаних циліндрів: один вузький, а інший широкий. Циліндри заповнені маслом. При натисканні на поршень вузького циліндра, більший циліндр отримує в стільки разів більший тиск, ніж прикладений, у скільки разів площа більшого поршня більша площі.
Таким чином, людина однією рукою може підняти автомашину.
У рівні використовується те, що рідина зупиняється на одному рівні. Рівень — пристосування, за до якого можна визначити горизонтальну поверхню. Рівень складається з вигнутою трубочки, що не повністю заповнена спиртом, у ній залишено трохи повітря. На горизонтальній поверхні бульбашка повітря зупиняється в середині трубочки.
Объяснение:
I = 6 Ампер - сила тока, которую потребляет электрическая плитка;
t = 20 минут = 1200 секунд -промежуток времени, в течении которого плитка работает;
R = 25 Ом - сопротивление спираль плитки.
Требуется определить энергию, которую потребляет плитка E (Джоуль).
Найдем напряжение сети:
U = I * R = 6 * 25 = 150 Вольт.
Тогда энергия будет равна:
E = U * I * t = 150 * 6 * 1200 = 1080000 Джоулей = 1080 кДж.
ответ: энергия, потребляемая плиткой, равна 1080 кДж.