М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Навіщо труби для подавання води на велику висоту роблять з дуже товстими стінками?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Dvoeshnik666
Dvoeshnik666
18.09.2020
Теоретически можно бы предположить, что Не слипнутся, ибо вода и масло не смешиваются, не растекаются, собираются в шарики на мокрой поверхности масло, а на маслянной - вода...

но тут, возможно, речь о межатомном притяжении - том, которое работает при соприкосновении полированных поверхностей. Они прилипают друг к другу оттого, что большое к-во атомов оказываются очень близко друг к другу.
Если поверхности не достаточно  гладкие, то таких близких друг к другу атомов оказывается во много-много раз меньше. Но если в этом случае поверхности намочить - то  и шероховатые поверхности слипнутся. т.к. близко расположенными атомами , обеспечивающими притяжение станут не атомы поверхностей между собой а атомы поверхностей с атомами жидкости.

тут, вероятно, именно такая картина.

как говорил известный персонаж из Мимино: "я так думаю"!)

А  там - шут его знает!))
4,6(3 оценок)
Ответ:
olesyapetrova8
olesyapetrova8
18.09.2020

Шви́дкість — фізична величина, що відповідає відношенню переміщення тіла до проміжку часу, за який це переміщення відбувалось. Швидкість — величина векторна, тобто вона має абсолютну величину і напрямок.

Швидкість

Так як відбувається неперервна зміна напрямку руху, коли гоночні машини рухаються по криволінійній доріжці, їх швидкість не є сталоюСимволи:{\displaystyle \mathbf {v} }Одиниці вимірюванняРозмірність:L T−1Одиниці вимірювання:м/с; m/s Швидкість у Вікісховищі

У Вікіпедії є статті про інші значення цього терміна: Швидкість (значення).

Змагання на швидкість двох футболістів

Швидкість, як векторна величина здебільшого позначається літерою {\displaystyle \mathbf {v} } або {\displaystyle {\vec {v}}}, а коли йде мова тільки про кількісне значення швидкості — {\displaystyle v} (від лат. Velocitas — швидкість).

У системі СІ швидкість (точніше її абсолютна величина) вимірюється в метрах за секунду — м/с. В системі СГС одиницею вимірювання швидкості є сантиметр за секунду — см/с. В повсякденному житті найпрактичнішою одиницею вимірювання швидкості є кілометр на годину — км/год. В певних областях людської діяльності чи країнах використовуються специфічні одиниці швидкості, як, наприклад, вузол чи фут за секунду.

У науці використовується також швидкість у широкому сенсі, як швидкість зміни будь-якої величини (не обов'язково радіус-вектора) в залежності від іншої (частіше зміни у часі, але також у просторі або будь-якої іншої). Так, наприклад, говорять про кутову швидкість, швидкість зміни температури, швидкість хімічної реакції, групову швидкість, швидкості зʼєднання тощо. Математично швидкість характеризується похідною функції.

4,8(13 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ