ответ:1) Да, m1/ m2
2)4.915(H)
б) 4.89(Н)
в) 4.905(Н)
3) значения ускорения и ускорение свободного падения схожи и равны:
м/с²
Ускорение - это изменение скорости во времени.
А ускорение свободного падения - это ускорение под действием только тяготения
Объяснение:1) Динамометр измеряет силу, приложенную на тело. Если взять два тела с разной массой и подвесить их на динамометр. Будет действовать сила тяжести F=mg, где g- ускорение свободного падения, m- масса тела. Отношение одной силы к другой, т.е. F1/F2
F1=m1g; F2=m2g; подставляем:
m1/g:m2/g
g сокрашаются, поэтому m1/m2
2)m=500гр≈0.5 кг
а) На полюсе g≈ 9.83
б) На экваторе g≈9.78
в) на широте 45° g≈9.81
F=mg, поэтому перемножаем и получается число выше↑
Юпі́тер — п'ята та найбільша планета Сонячної системи. Відстань Юпітера від Сонця змінюється в межах від 4,95 до 5,45 а. о. (740—814 млн км), середня відстань 5,203 а. о. (778 млн км). Разом із Сатурном, Ураном і Нептуном Юпітер класифікують як газового гіганта.
Юпітер більш ніж удвічі масивніший за всі інші планети разом узяті; він майже в 318 разів масивніший за Землю. Однак маса Юпітера недостатня, аби перетворитися на зорю, подібну до Сонця: для цього його маса мала б бути ще в 70—80 разів більшою. Тим не менш у надрах Юпітера відбуваються процеси з досить потужною енергетикою: теплове випромінювання планети, еквівалентне 4·1017 Вт, що приблизно вдвічі перевищує енергію, яку ця планета отримує від Сонця. Вірогідним джерелом такої енергії є гравітаційне стиснення.
Планета була відома людям з глибокої давнини, що знайшло своє відображення в міфології і релігійних віруваннях різних культур: месопотамської, вавилонської, грецької та інших. Сучасна назва Юпітера походить від імені давньоримського верховного бога-громовержця.
Низка атмосферних явищ на Юпітері — такі як шторми, блискавки, полярні сяйва, — мають масштаби, що на порядки перевершують земні. Примітним утворенням в атмосфері є Велика червона пляма — велетенський шторм, відомий ще з XVII століття.
Юпітер має 79 супутників, найбільші з яких — Іо, Європа, Ганімед і Каллісто — було відкрито 1610 року. Останні 12 було відкрито лише у 2018 році[3]. Дослідження Юпітера здійснюють за до наземних і орбітальних телескопів, з 1970-х років до планети було відправлено 8 міжпланетних апаратів НАСА: «Піонери», «Вояджери», «Галілео» та ін. У 2011 році було запущено автоматичну міжпланетну станцію Юнона (англ. Juno, також Jupiter Polar Orbiter, розроблена НАСА і Лабораторією реактивного руху), яка розпочала детальні дослідження Юпітера 4-го липня 2016 року.
я не как не связан с физикай решай сам ок