М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Nikbooc
Nikbooc
06.01.2023 10:45 •  Физика

Для визначення електрохімічного
еквіваленту міді через розчин купру (11)
сульфату протягом години пропускали
струм силою 1 А. Яке значення
електрохімічного еквіваленту отримали,
Якщо на катоді виділилось 1,2 г речовини?​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ElenaAristova1501
ElenaAristova1501
06.01.2023

Объяснение:

Центростремительное (нормальное) ускорение — составляющая ускорения точки, характеризующая быстроту изменения направления вектора скорости для траектории с кривизной (вторая составляющая, тангенциальное ускорение, характеризует изменение модуля скорости). Направлено к центру кривизны траектории, чем и обусловлен термин. Термин «центростремительное ускорение» эквивалентен термину «нормальное ускорение». Ту составляющую суммы сил, которая обуславливает это ускорение, называют центростремительной силой.Легко заметить, что абсолютная величина тангенциального ускорения зависит только от путевого ускорения, совпадая с его абсолютной величиной, в отличие от абсолютной величины нормального ускорения, которая от путевого ускорения не зависит, зато зависит от путевой скорости.

Легко заметить, что абсолютная величина тангенциального ускорения зависит только от путевого ускорения, совпадая с его абсолютной величиной, в отличие от абсолютной величины нормального ускорения, которая от путевого ускорения не зависит, зато зависит от путевой скорости.

Легко заметить, что абсолютная величина тангенциального ускорения зависит только от путевого ускорения, совпадая с его абсолютной величиной, в отличие от абсолютной величины нормального ускорения, которая от путевого ускорения не зависит, зато зависит от путевой скорости.

Приведенные здесь или их варианты могут быть использованы для введения таких понятий, как кривизна кривой и радиус кривизны кривой[2] (поскольку в случае, когда кривая — окружность, R совпадает с радиусом такой окружности; не слишком трудно также показать, что окружность в плоскости с центром в направлении от данной точки на расстоянии R от неё — будет совпадать с данной кривой — траекторией — с точностью до второго порядка малости по расстоянию до данной точки).

4,6(38 оценок)
Ответ:
rada182
rada182
06.01.2023
Принцип роботи водяного охолодження Сам процес охолодження являє собою термодинамічну систему за участю провідної тепло рідини і нагріваються елементів. Відведення тепла від процесора, чіпсета, відеокарти, жорсткого диска та ін. Відбувається за рахунок передачі тепла рідини через герметичний теплообмінник, іменований Ватерблок. У складних системах все ватерблокі під’єднані до розсіює радіатора, вступаючи на який вода охолоджується, передаючи йому тепло. У повітряних системах охолодження надлишки тепла переносить повітря, теплопровідність якого набагато нижча води, а розсіювання тепла відбувається все тим-же через радіатор. Система теплообмінників може бути як послідовної, так і паралельної: обидва варіанти досить ефективні. Також можливе змішане підключення, якщо в ньому є необхідність зважаючи конструкції ПК. Найчастіше в типових СВО використовують дистильовану воду, іноді з домішками барвників або люминесцирующих компонент. Вода проходить свій цикл в системі за рахунок тиску, створюваного помпою. За час проходження вона встигає нагрітися (забрати тепло) і охолонути, повернувшись в резервуар для повторного циклу. Основні елементи СВО: теплообмінника (ватерблок) — не менше 1 радіатор водяна помпа фітинги шланги дистильована вода датчики температури У більш просунутих системах використовуються також спеціальні контролери для помпи для управління потоком, температурою і витратою води. Крім керуючого ланки, в СВО також застосовують датчики температури, які опитує контролер, крани для зливу рідини, фільтри і відсік для води. Отже, ватерблок або теплообмінник — це, по суті, основна ланка в охолодженні елементів ПК. Він складається з металевого блоку (найчастіше мідного), який у свою чергу має різну конструкцію, починаючи із мультиканальною і закінчуючи простим плоским дном. Від варіацій структури ватерблока залежить ефективність охолодження — чим більше площа торкання і теплопровідність металу блоку і елемента ПК — тим швидше нагрівається елемент, наприклад, процесор, передасть теплову енергію теплообміннику, а він у свою чергу воді. Зазвичай ватерблокі ставляться на найбільш важливі, що сильно гріються елементи системного блоку: процесор, північний міст, відеокарта та ін.
4,8(6 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ