М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
vovamandrik060p09ui1
vovamandrik060p09ui1
31.03.2022 12:14 •  Физика

1. За графіком залежності швидкості від часу визначте проекцію
прискорення тіла.


1. За графіком залежності швидкості від часу визначте проекцію прискорення тіла.

👇
Ответ:
mzachinyaeva
mzachinyaeva
31.03.2022

ответ: -0.5 м/c^{2}

Объяснение:

Швидкість зменшується, тому знак "-".

Швидкість зменшується на 1 м/с за кожні дві секунди.

За формулою a = \frac{v}{t} = -\frac{1}{2}

4,4(1 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
сонька177
сонька177
31.03.2022

Если шарик сплошной, то его плотность должна быть равна плотности меди. 8875 кг/м3 — плотность шарика (ну просто масса, делённая на объём), а у меди — 8900 кг/м3.

А теперь проведём простую аналогию.

Пускай V — объём шарика сплошного, а V_o — полого.

Логично, что V \ \textgreater \  V_o (объём сплошного шара больше, чем у полого).

Тогда сравним плотности:

p_i = \frac{m_i}{V_i}.

Чем меньше объём, тем больше плотность. Следовательно у полого шарика плотность больше, чем у сплошного.

Вернёмся к нашей задаче. Пускай шарик полый, тогда его плотность больше, чем плотность меди. Но у нас у шарика плотность меньше, чем у меди. Следовательно полым он быть не может.

4,6(42 оценок)
Ответ:
kamilusmonov
kamilusmonov
31.03.2022

Що таке час? На це питання складно відповісти, бо абстрактні, невидимі поняття погано піддаються точному формулюванню.покажчик – ґномон. Звичайно, подібні прилади не є точними, і в похмурий день ви не дізнаєтеся за їх до час, але якщо використовувати їх як подарунки авторської роботи, то вони цілком порадують око у вигляді декору.

З розвитком людства зростає потреба в більш точному вимірі часу і на зміну сонячним годинникам приходять піщані (піскові). Вони зменшуються в розмірі і дають можливість не залежати від кліматичних умов. Будова даного годинника проста – між двома сполученими посудинами є невеликий отвір, через яке висипаються частинки піску. Від кількості піску залежить, яка одиниця часу вимірюється – секунда, хвилина чи година. За таким же принципом працює і клепсидра – водяний годинник. Зараз ці прикольні годинники також застосовуються, але несуть в собі скоріше естетичну, ніж практичну функцію.

В основі будови механічного годинника був маятник. Через великі розміри механізму він розташовувався на вежах і відраховував тільки годинний час, а не хвилинний. Але з часом баштовий хронометр змогли зменшити до розмірів наручного годинника.

На жаль, зі зменшенням загубилася і точність, тому дані годинники були окрасою, а не необхідними приладами. Оздоблені камінням і дорогоцінними металами, вони одягалися тільки на дамську ручку, для чоловіків же вони були занадто гарні і не приносили користі. Тільки необхідність змусила сильну стать надіти годинник – під час війни їх почали випускати для солдатів.

Після того, як в механізмі стали використовувати кварц, з`явилися більш точні кварцові годинники. Наш час подарував людям електронні годинники, які використовуються всюди і вважаються найточнішими. Хоча це й не зовсім так. Навігація, телекомунікація, космічна промисловість, супутникові системи і мобільний зв`язок використовують атомний годинник. Процес вимірювання коливань атомів і молекул узятий за основу даного механізму і є найточнішим вимірювання часових відрізків, який відомий на даному етапі розвитку людства

4,4(25 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ