опасный поворот, слишком большая скорость, скользкий участок дороги, отказ рулевого , внезапный разрыв шины переднего колеса – можно долго перечислять причины, по которым иногда даже опытные водители в аварии.
ремни безопасности это наиболее действенное и универсальное средство защиты автомобилиста от опасности травм при любых авариях.
для тех, кто пользуется ремнями, на 80% уменьшается вероятность тяжелых последствий при столкновении и опрокидывании
там же и упадёт. прямолинейно и равномерно движущийся вагон - это инерциальная системас отсчёта. находясь внутри такой системы, невозможно определить, движется ли она относительно какой-то другой или покоится. то есть для всех, кто внутри, она тождественна покоящейся системе, и все процессы в ней происходят как в покоящейся.
Шви́дкість — фізична величина, що відповідає відношенню переміщення тіла до проміжку часу, за який це переміщення відбувалось. Швидкість — величина векторна, тобто вона має абсолютну величину і напрямок.
Швидкість

Так як відбувається неперервна зміна напрямку руху, коли гоночні машини рухаються по криволінійній доріжці, їх швидкість не є сталоюСимволи:{\displaystyle \mathbf {v} }Одиниці вимірюванняРозмірність:L T−1Одиниці вимірювання:м/с; m/s Швидкість у Вікісховищі
У Вікіпедії є статті про інші значення цього терміна: Швидкість (значення).

Змагання на швидкість двох футболістів
Швидкість, як векторна величина здебільшого позначається літерою {\displaystyle \mathbf {v} } або {\displaystyle {\vec {v}}}, а коли йде мова тільки про кількісне значення швидкості — {\displaystyle v} (від лат. Velocitas — швидкість).
У системі СІ швидкість (точніше її абсолютна величина) вимірюється в метрах за секунду — м/с. В системі СГС одиницею вимірювання швидкості є сантиметр за секунду — см/с. В повсякденному житті найпрактичнішою одиницею вимірювання швидкості є кілометр на годину — км/год. В певних областях людської діяльності чи країнах використовуються специфічні одиниці швидкості, як, наприклад, вузол чи фут за секунду.
У науці використовується також швидкість у широкому сенсі, як швидкість зміни будь-якої величини (не обов'язково радіус-вектора) в залежності від іншої (частіше зміни у часі, але також у просторі або будь-якої іншої). Так, наприклад, говорять про кутову швидкість, швидкість зміни температури, швидкість хімічної реакції, групову швидкість, швидкості зʼєднання тощо. Математично швидкість характеризується похідною функції.
за 1 час
Объяснение:
проверено экспертами