М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
oganyanrobert
oganyanrobert
05.03.2023 17:45 •  Физика

1.(26) Хлопчик пробіг половину кола радіусом 50 м. Визначте його переміщення і шлях. 2.(16) Прiвняти швидкість руху : 18 м/с чи 54 км/год? 3.(2 б) Судно йде рівномірно зі швидкістю 8 м/с. Який шлях подолае судно за 1,5 години? 4.(26) За графіком залежності шляху від часу для рiвномiрного руху визначте швидкість руху тіла. Вiдповiдь запишіть у км/год та м/с. Побудуйте графiк залежності швидкості руху від часу.


1.(26) Хлопчик пробіг половину кола радіусом 50 м. Визначте його переміщення і шлях. 2.(16) Прiвняти

👇
Открыть все ответы
Ответ:
milenairk38
milenairk38
05.03.2023

ответ: Нерівномірний рух. Середня швидкість

Жодне тіло не рухається весь час із постійною швидкістю. Починаючи рух, автомобіль рухається швидше і швидше. Деякий час він може рухатися рівномірно, але потім він гальмує і зупиняється. При цьому автомобіль проходить різні відстані за один і той же час.

Рух, при якому тіло за рівні проміжки часу проходить неоднакові відрізки шляху, називається нерівномірним. При такому русі величина швидкості не залишається незмінною. У такому випадку можна говорити лише про середню швидкість.

Середня швидкість показує, чому дорівнює відстань, яку тіло проходить за одиницю часу. Вона дорівнює відношенню відрізку шляху тіла до часу руху. Середня швидкість, як і швидкість тіла при рівномірному русі, вимірюється в метрах, поділених на секунду. Для того щоб знайти середню швидкість руху тіла, необхідно певну відстань поділити на час руху тіла.

Объяснение:

4,5(47 оценок)
Ответ:
yevdokimenkoal
yevdokimenkoal
05.03.2023
При выводе формулы мы делали предположение что угол отклонения небольшой и точка двигается вдоль прямой а реально точка двигается по дуге окружности. Поэтому формула более точно описывает колебательный процесс при малых отклонениях. Более того скорость точки тогда будет меньше, а значит и меньше сила сопротивления воздуха. Чтобы получить точный результат надо взять нить длиннее, груз больше по массе и отклонить на небольшой угол. Если есть возможность точно определить время за одно колебания, то точнее результат будет при уменьшении числа колебаний. Если погрешность измерения времени большая, то ее можно уменьшить при увеличении числа колебаний
4,4(56 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ