Игра ведётся с волейбольным мячом на волейбольной площадке. В каждой команде обычно по 6 человек. Площадка по количеству игроков условно разделена на 6 зон.
Игрок задней линии, находясь в пределах площадки в дальнем правом углу, делает бросок через сетку на половину поля команды противника. Один из игроков противоположной команды должен поймать мяч и, сделав не более трёх шагов или одной передачи мяча и двух шагов на своей половине площадки, перебросить его через сетку обратно на половину поля первой команды. Один из игроков первой команды также должен поймать мяч и, сделав не более трёх шагов или одной передачи мяча и двух шагов, перебросить его на половину поля команды соперника. И так далее до тех пор, пока мяч не упадёт на землю — тогда бросившей мяч команде засчитывается одно очко.
Объяснение:
Колива́ння — специфічні рухи або зміни стану систем різної фізичної природи (механіка, фізика, біологія, хімія, економіка та ін.) для яких гається певна повторюваність у часі. В багатьох випадках для опису коливальних процесів використовуються близькі за змістом поняття — вібрація, осциляція. Коливальні процеси характерні для величезної кількості явищ в навколишньому світі та в людському суспільстві. «Світ, в якому ми живемо, дивно схильний до коливань… Коливаються навіть атоми, з яких ми складаємось»[1]. Коливальний процес в будь-якій системі виникає лише тоді, коли її будова забезпечує виникнення сил, що намагаються повернути систему до стабільного стану при внесенні зовнішніх збурень. Такі сили називають відновлювальними. Для системи на рис.1 відновлювальну силу створює пружина, що опирається розтягу-стиску.
Специфіка коливальних процесів виражається в тому, що зміни стану системи відбуваються в околі певного стабільного (статичного або динамічного) стану. Найпростіший приклад — поведінка вантажу на пружині, яка показана на приведеній анімації. Тут зміна стану (положення) маси відбувається навколо положення статичної рівноваги. Більш складним є коливальний процес, який реалізується при русі автомобіля (поїзда) по нерівній дорозі. В цьому випадку можна говорити про коливання відносно уявного стану автомобіля, що рухається по ідеальній дорозі. Якщо при коливаннях гається постійне повернення системи до початкового стану через певний проміжок часу — період Т, то коливання називають періодичними. В закономірностях коливальних процесів є багато спільного незалежно від фізичних властивостей складових коливальної системи. Саме ця обставина зумовила формування такої наукової дисципліни як Теорія коливань[2] Вивчення теорії коливань є важливою складовою фундаментальної підготовки інженерів багатьох спеціальностей[3]
Объяснение:
Відповідь:Архімедова сила, що діє на тіло, пов'язана з об'ємом тіла і густиною рідини, в якій тіло занурене. Формула для обчислення архімедової сили виглядає так:
F = V * ρ * g
де F - архімедова сила (у ньютонах), V - об'єм тіла (у метрах кубічних), ρ - густина рідини (у кілограмах на метр кубічний), g - прискорення вільного падіння (у метрах за секунду квадратних).
Для золота густина складає 19,3 г/см³. Об'єм 170 см³ можна перевести у метри кубічні, помноживши на 0,000001. Отже, об'єм золота дорівнює:
V = 170 см³ * 0,000001 = 0,00017 м³
Прискорення вільного падіння g становить 9,8 м/с².
Тепер можна обчислити архімедову силу, яка діє на занурене в мастило золоте тіло:
F = V * ρ * g = 0,00017 м³ * 19,3 г/см³ * 9,8 м/с² = 0,0325 Н (до трьох значущих цифр)
Отже, архімедова сила, яка діє в мастилі на тіло об'ємом 170 см³ з золота, дорівнює приблизно 0,0325 Н.
Пояснення: