М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Asahimura
Asahimura
11.07.2021 00:27 •  Физика

1. Яка фізична величина визначає здатність тіла виконувати роботу? ( А: сила; Б: потужність; В: енергія; Г: тиск.
2. За якою формулою можна обчислити роботу механізму?
3. В яких одиницях системи СІ вимірюється потужність?
А: Н; Б: Дж; В: Па; Г: Вт
4. Визначити потужність механізму, якщо роботу 3600 Дж він виконав за 1 хв.

5. На якій висоті перебуває тіло масою 80 кг, якщо воно має потенціальну енергію 7,2 кДж?
6. Тіло кинули з поверхні землі вертикально вгору, надавши йому кінетичної енергії 12 Дж. Яку кінетичну енергію матиме тіло тоді, коли його потенціальна енергія зросте до 4 Дж?
7. Яку силу потрібно прикласти для рівномірного підйому тіла масою 40 кг по похилій площині висотою 2м і довжиною 6 м, якщо ККД похилої площини дорівнює 70% ?

👇
Ответ:
Cool4man
Cool4man
11.07.2021

Удачи

Объяснение:

1. Б: потужність.

2. Робота механізму обчислюється за формулою A = Fs, де F - сила, що діє на тіло, s - відстань, яку пройшло тіло під дією сили.

3. Г: Вт (ватт).

4. Потужність механізму дорівнює 60 Вт (3600 Дж / 60 с).

5. Висота, на якій перебуває тіло, дорівнює 9 м (7,2 кДж / (80 кг x 9,8 Н/кг)).

6. Кінетична енергія тіла буде дорівнювати 4 Дж (зберігання енергії в системі з потенціальною та кінетичною енергією відповідає рівнянню mgh + (1/2)mv^2 = const).

7. Сила, яку потрібно прикласти, дорівнює 274,3 Н (40 кг x 9,8 Н/кг / 0,7).

4,7(70 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
taaas7107
taaas7107
11.07.2021

КПП ксггкгикргикогикг км гкгиксаса пигркгрк а грро он р на Г и ог с радостью а также в качестве р о ксрксрг р рисунке цена деления на твой ПК на твой взгляд не очень хорошо что ты физику зделала с уважением а вы не знаете что я не могу зайти в личный кабинет и выбирайте и здравствуйте я играю с уважением Александр здравствуйте вы писали что у вас есть вопросы по поводу оплаты и копии паспортов для вас есть возможность сделать а потом будем писать а то я могу зайти на сайт и на твой взгляд не могу зайти в личный кабинет и здравствуйте а можно ли мощность тока в котором часу вы можете сбросить мне на почту а не на твой вопрос прости задание по русскому языку для вас есть возможность сделать это можно ещё по мелочи и не могу зайти в личный кабинет и выбирайте и здравствуйте я не знаю как это сделать а то у меня нет в наличии и по русскому языку и литературе а в своем письме а также в приложении к данному сообщению по русскому а также осуществление и здравствуйте я играю в игру а также осуществление и защита активна в онлайн режиме нужно а то у меня есть вопросы по телефону а также в качестве примера и

4,5(10 оценок)
Ответ:
LillyFox
LillyFox
11.07.2021

Чому гази створюють тиск?

Покладемо злегка надуту зав’язану повітряну кульку під ковпак повітряного насоса . Якщо з-під ковпака відкачувати повітря, то об’єм кульки почне збільшуватись . Чому так відбувається?

І ззовні, і всередині кульки міститься повітря (газ). Газ складається з частинок (атомів і молекул), які весь час рухаються в усіх напрямках і “бомбардують” гумову плівку, створюючи на неї тиск . Зрозуміло, що сила удару однієї частинки дуже мала, проте частинок у газі надзвичайно багато і за секунду кількість їхніх ударів по поверхні плівки становить число, яке має 23 нулі! Таким чином, загальна сила, з якою вдаряє така величезна кількість частинок, є значною.

Повітря всередині й зовні кульки створює тиск відповідно на внутрішню і зовнішню поверхні гумової плівки. Якщо ці тиски є однаковими, гумова плівка не розтягується. А от якщо тиск усередині кульки стає більшим від зовнішнього тиску, то кулька збільшує свій об’єм.

4,5(52 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ