М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
flymisflymis
flymisflymis
10.06.2021 04:33 •  Физика

☹️
Яка енергія конденсатора ємністю С = 5 мкФ за напруги на його обкладках U = 1000 В?

👇
Ответ:
ариана54091
ариана54091
10.06.2021

Расписал на фотографии.


☹️Яка енергія конденсатора ємністю С = 5 мкФ за напруги на його обкладках U = 1000 В?
4,6(3 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
xotmirov1
xotmirov1
10.06.2021

1.Шкала манометра градуирована в Н/см² - внесистемная единица, равная одной десятитысячной паскаля

2.Цена деления – значение наименьшего деления шкалы прибора. Для определения цены деления шкалы нужно от большего числа, соответствующего какому-либо делению шкалы, вычесть меньшее и полученную разность поделить на число делений между цифрами. Получаем 0,1 сантиметра на деление.

3.Предел измерения прибора - наименьшее и наибольшее значение прибора (ученическая линейка - 0 и 15 см - пределы измерения)

4.В группу приборов, измеряющих избыточное давление, входят: Манометры — приборы с верхним диапазоном измерения от 0,06 до 1000 МПа (измеряют избыточное давление — положительную разность между абсолютным и барометрическим давлением); Вакуумметры — приборы, измеряющие разрежение (давление ниже атмосферного);

5.0,35 кН / м^2= 0,35 *1000 Н/ м^2= 350 Н/м^2= 350 Па

1,05 Н/ см^2= 1,05 H / 0,0001 м^2= 10500 Па

36 мН / см^2= 36 *0,001 / 0,0001= 36/ 0,1=360 Па

4,5(69 оценок)
Ответ:
MaМальчик
MaМальчик
10.06.2021
Послідовне і паралельне з'єднання в електротехніці — два основних (є ще інші, які походять з них з'єднання елементів електричного кола. За послідовного з'єднання, всі елементи пов'язані один з одним так, що ділянка кола не має жодного вузла. У разі паралельного з'єднання, всі вхідні в коло елементи, об'єднані двома вузлами і не мають зв'язків з іншими вузлами.

Елементи (складники) електричного кола або електронної схеми, може бути з'єднано послідовно, паралельно або послідовно-паралельно. Елементи сполучені послідовно, з'єднуються вздовж одного провідного шляху, тому один і той же струм тече крізь всі складники, натомість відбувається спад напруги на кожному з опорів. У послідовному колі, сума напруг, які приходяться на кожен окремий елемент (опір), дорівнює напрузі джерела. Елементи, з'єднані паралельно, з'єднуються декількома шляхами, так що струм може розділитися; натомість на кожен складник подається однакова напруга.

Схема, що утворена винятково з послідовно з'єднаних складників, називається послідовною схемою; подібним чином, та, яка з'єднана повністю паралельно, називається паралельною схемою (колом).

В послідовному колі струм, який протікає крізь кожен зі складників, однаковий, а напруга кола, є сумою окремих спадів напруги на кожному елементі. У паралельному колі напруга на кожному зі складників однакова, а загальний струм являє собою суму струмів котрі протікають крізь кожен елемент.

У послідовному колі кожен складник (наприклад лампочка ялинкової гірлянди) має працювати, щоби коло було робочим. Якщо в послідовному колі виходить з ладу одна лампа, все коло не працює. У паралельних колах, кожна лампочка має власну схему, так що всі, крім однієї лампи, можуть вийти з ладу, а остання все одно буде світити.
4,8(64 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ