М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ПэкДжин
ПэкДжин
13.02.2023 00:43 •  Физика

Какие силы действуют на погруженное в жидкость тело?

👇
Ответ:
Azalia1324
Azalia1324
13.02.2023
На тела в жидкости действуют сила тяжести и сила гидростатического давления со стороны жидкости.
4,4(9 оценок)
Ответ:
TigerForceCasual
TigerForceCasual
13.02.2023
На погруженное в жидкость тело действуют сила (жидкость на тело а не тело на жидкость): сила тяжести (воды на тело),(давление, но это не сила)
4,6(34 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Princess358ghhh
Princess358ghhh
13.02.2023
Ток равен-напряжение деленное на сопротивление. 46 делим на 20- 2,3.Сила тока каждой лампочки 2,3мА (0, 23Ампера).Значит в одной лампочке 0, 23 , а их 20 и в каждой последовательной напряжение будет падать.Сила тока, проходящего по этой цепочке резисторов, равна I = 46 мА. То есть через каждый резистор (лампочку) протекает один и тот же ток I = 46 мА = 0,046 A. На гирлянду подано напряжение U = 220 В. Надо определить напряжение на каждой лампочке u и сопротивление каждой лампочки r.. При последовательно соединении резисторов общее сопротивление цепи R будет равно сумме сопротивлений всех резисторов. Так как все резисторы (лампочки) одинаковые, то имеем.По закону Ома сила тока в цепи I равна поданному напряжению U, деленному на общее сопротивление цепи R,I = U/R (2)Отсюда определяем общее сопротивление цепиR = U/I = 220/0,046 = 4783 Ом (3)Сопротивление каждой лампочкиr = R/n = 4783/20 = 239,1 Ом.Так как все лампочки одинаковые, то напряжение на каждой лампочке равноu = U/n = 220/20 = 11 В.
4,8(82 оценок)
Ответ:
lozinskayaeliz
lozinskayaeliz
13.02.2023

На відміну від поршневих двигунів, робочий процес у реактивних двигунах здійснюється безупинно. У камеру згоряння авіаційних реактивних двигунів роздільно подаються паливо з паливних баків і повітря, що забирається з атмосфери. Повітря піддається стиску, проходячи через дифузор (у прямоточних реактивних двигунах) чи турбіну. Відповідно до перетворень, яким піддається горюча суміш, камеру згоряння умовно поділяють на три зони. У першій паливо випаровується й утворює горючу суміш. У другій відбувається згоряння паливно-повітряної суміші. У третій продукти згоряння, температура яких досягає 2 300 °C, розбавляються повітрям, після чого їх можна подавати на турбіну, не побоюючись зруйнувати її лопасті. На виході з турбіни гази попадають у форсажну камеру. Сюди при необхідності подається додаткова порція палива, при згорянні якої одержують додаткову потужність.

Згоряння реактивних палив супроводжується утворенням нагару на форсунці, головці і стінках робочої камери. Нагар утворюється тим більше, чим вище температура кипіння, в'язкість і густина палива, а також вміст у ньому ароматичних вуглеводнів. Нагароутворення змінює гідравлічні характеристики форсунок, якість розпилення погіршується, що приводить до підвищеної димності двигуна. Робочий процес у газотурбінних установках подібний до процесу, що протікає в реактивних двигунах. В тому і в іншому випадку в камеру згоряння роздільно подають паливо і стиснене повітря. У першій зоні відбувається сумішоутворення, потім виникають зони активного горіння і догорання суміші. Продукти згоряння обертають колесо газової турбіни. Істотною відмінністю є те, що в газотурбінних установках немає форсажної камери. У газових турбінах продукти згоряння також розбавляються великою кількістю повітря, у результаті чого температура знижується з 1 800-2 000 °C до 600—850 °C. Таким чином, загальна кількість повітря, що витрачається, у кілька разів більша за стехіометрично необхідну. Однак кількість первинного повітря, яке подається в камеру згоряння, становить 25-35 % від усієї кількості, так що коефіцієнт його надлишку при горінні дорівнює 1,1-1,5. Через великі втрати тепла ККД найпростіших газотурбінних установок становить 20-26 %, комбінованих (обладнаних дизель-генератором з наддувом) — до 40 %.

Стаціонарні газотурбінні установки при відповідній підготовці можуть споживати усі види палива, включаючи тверде (пилоподібне) і газоподібне.

Объяснение:

4,7(98 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ