М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
slavasolyanin
slavasolyanin
11.10.2021 06:09 •  Физика

За 5 годин при силі струму 5 а на катоді виділилося 97г свинцю.визначте електрохімічний еквівалент свинцю

👇
Ответ:
batrazmargit
batrazmargit
11.10.2021
M=KIt
K=m/It
K=0.097/5*5=0.00388 кг/кл
4,6(27 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
helissieble
helissieble
11.10.2021

Вот правило, может найдёшь ответ:

Електричний заряд — фізична величина, яка характеризує здатність тіл створювати електромагнітні поля та брати участь в електромагнітній взаємодії. Електричний заряд звичайно позначають латинськими літерами qабо великою буквою  Q. Одиницею вимірювання електричного заряду в системі одиниць СІ є кулон. Взаємодію електричних зарядів без врахування їх руху вивчає електростатика, а зарядів, що рухаються — електродинаміка. Рух електричних зарядів називається електричним струмом. Лише дві стабільні частинки, електрон і протон, мають заряд, проте багато з нестабільних частинок також є зарядженими. Заряд всіх частинок (крім кварків) пропорційний заряду електрона, тому його заряд називають одиничним або елементарним і часто позначають латинською літерою е.  За сучасними уявленнями електричний заряд є властивістю частинок, з яких складаються атоми й молекули. Ядра атомів містять протони, що мають позитивний заряд, а електрони, що обертаються навколо них — негативний. Заряди протона і електрона рівні за абсолютним значенням, тому, коли їх кількість в атомі є однаковою, то сумарний заряд атома є нульовим. Більшість оточуючих нас атомів є нейтральними.

Іноді нейтральний атом може втратити електрон, або навпаки, захопити додатковий. Такий заряджений атом називається йоном. Співвідношення позитивних і негативних йонів, а також вільних електронів у речовині створює заряд на макроскопічному рівні.

Варто зазначити, що навіть у дуже сильно заряджених об'єктах більша частина атомів є нейтральною. Наприклад, планета Земля має негативний заряд близько мільйона кулонів[14], проте надлишкова кількість електронів що відповідає цьому заряду міститься усього лише в кількох кілограмах водню.

Існує багато ів надати тілу заряд:

Наведений заряд: якщо розмістити провідник у зовнішньому електричному полі, заряди всередині нього перемістяться під дією поля — відповідно, одна сторона стане позитивно зарядженою, а інша — негативно. Це явище називається електростатична індукція.

Контакт з іншим зарядженим тілом: якщо два тіла, одне з яких має заряд, фізично контактують одне з одним, то заряд перерозподіляється між цими тілами.

Електризація тертям: якщо привести дві нейтрально заряджених речовини в близький контакт, електрони переходять з одного тіла на інше, і після роз'єднання, обидва тіла стають різнойменно зарядженими. Власне тертя не сильно впливає на електризацію, а потрібне лише для більш тісного контакту тіл. Найкраще таким чином отримують заряд діелектрики.

П'єзоефект — у деяких кристалів (наприклад, у кварцу) при стисненні на поверхні виникає заряд.

Піроелектрика — деякі з п'єзоелектриків генерують заряд на поверхні під час нагрівання. Кількість заряду, яку може накопичити провідник залежить від його ємності і напруги, яку ми використовуємо, щоб його зарядити, і дорівнює добутку цих величин.

Заряд у провіднику накопичується не по всьому його об'єму, а розподіляється лише на поверхні, концентруючись на ділянках з великою кривиною. З цим пов'язаний "ефект вістря", коли заряд накопичується на гострій ділянці і породжує настільки значну напругу, що окремі електрони вилітають з вістря в повітря

Прости если нечего полезного не нашла =(

4,8(65 оценок)
Ответ:
vanyakolesov1
vanyakolesov1
11.10.2021
1.Физика-наука о природе.
Термины, скорей всего, имеются разделы физики, если да. То есть квантовая физика, оптика, механика, ядерная физика, молекулярная, атомная, электричество.
Оптика-раздел изучающий явления видимого магнитного поля (света)
Механика-раздел изучающий механическое движение тел
Ядерная-раздел изучающий структуру и свойства атомов
Молекулярная-раздел изучает физические свойства тела на основе рассмотрения их молекулярного строения
И т. Д.
3. СИ-это единая система величин призная во всем мире (кроме северной америки)
Плотность, температура, удельная температура плавления и т. Д.
4. Из протонов, нейтронов и электронов, Броуновское движение.
5. Молекулы хаотично двигаются , ударяясь друг о друга.
Жидкое, твердое, газообразное
У твердого тела молекулы находятся на максимальном растоянии друг от друга, и движения уже не такие большие
У жидкого ,молекулы уже подальше и двигаются лучше
У газообразного, молекулы максимально далеко друг от друга .
6. Механическое движение – этопроцесс изменения положения данного тела в пространстве с течением времени относительно другого тела, которое мы считаем неподвижным. Тело отсчета – этотело, относительно которого опре-деляется положение другого тела.
U=P:t
Где U скорость, P расстояние, t время, измеряется скорость в СИ м/с, но в народе принято считать км/ч . Дельта-средняя скорость. Если скорости две , то от большей скорости отнять меньшую, если несколько, сложить все и поделить на количество.
Что знаю, то и ответил
4,7(24 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ