М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
сима666
сима666
07.03.2023 09:32 •  Физика

Два совершенно одинаковых поезда массами 3500 т идут с одинаковой скоростью 72 км/ч в противоположные стороны на 60-й параллели: один с востока на запад, дрругой с запада на восток. какой из них тяжее? точки земной поверхности на указанной параллели движутся вокруг оси со скоростью 230км/ч по окружности радиусом 3200км.

👇
Ответ:
gc12
gc12
07.03.2023

вот это задачка)) как решу может напишу что нибудь!)) 

4,6(70 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Плоский воздушный конденсатор состоит из трех пластин, соединенных, как показано на рис. 77. Площадь каждой пластины s=100 см2, расстояние между ними d=0,5 см. Найти емкость конденсатора. Как изменится емкость конденсатора при погружении его в глицерин (диэлектрическая проницаемость e = 56,2)?

Конденсатор из трех пластин можно рассматривать как два плоских воздушных конденсатора с емкостью e0S/d каждый, соединенных параллельно (рис. 77). Поэтому общая емкость (без диэлектрика)

При погружении конденсатора в глицерин его емкость

4,8(84 оценок)
Ответ:
меор
меор
07.03.2023

Відповідь:

1.Прості механізми — різні пристрої, які дозволяють виконувати роботу за умови докладання до тіла порівняно невеликої сили (при одночасному збільшенні відстані переміщення) та змінювати напрям дії сили на зручніший для людини.

2.важіль, блок, коловорот, похила площина, клин, гвинт, колесо тощо. Прості механізми використовують не тільки для виграшу в силі, а й для зміни її напрямку.

3. простий механізм, тверде тіло, що може обертатися навколо певної точки, яка називається точкою опори.

4.В основному застосовується для підйому вантажів, однак існують також інш його застосування. Зокрема, система важелів використовується для врівноваження ваги тіла у важільних вагах.

5.найкоротша відстань від даної точки (центру) до лінії дії сили.

6.Умовою рівноваги важеля під дією обертальних сил можна сформулювати так: Важіль перебуває у рівновазі, якщо момент сили, яка обертає важіль проти ходу годинникової стріл- ки, дорівнює моменту сили, яка обертає важіль за ходом годинникової стрілки: M1 = M2 або M1 + ( - M2) = 0.

7.векторна фізична величина, що дорівнює векторному добутку радіус-вектора, проведеного від заданої точки (відносно якої він розраховується) до точки прикладення сили, на вектор цієї сили. Момент сили є мірою зусилля, спрямованого на обертання тіла.

8.Момент сили — це добуток модуля сили, яка обертає тіло, на її плече.

9.Позначається буквою M. Одиниця вимірювання — один ньютонметр (1 Нм). Формула: M = F · l.

4,4(88 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ