Работу, совершённую силой f=100 h, под действием которой тело массой m=2 кг переместилось на расстояние s = 5 м, если угол между силой и перемещением составил альфа= 60
ДУМАЕМ 1. Отличие физики от математики - формулы очень похожи. Физика - это математика в нашей жизни. Эту задачу можно назвать "Качели". 2.В отличие от геометрии - не обязательно изображать величины пропорционально их значениям - сила в 18Н на рисунке не в 9 раз длиннее силы в 2Н. 3. Тело находится в "покое" в двух случаях - если на него не действуют внешние силы (невозможное на Земле событие) или равнодействующие на него силы равны. 4. Сила может "тянуть/толкать", если она действует прямо в/на "точку", но и "крутить/вертеть", если она действует на некотором расстоянии от этой точки - есть плечо силы и она создает крутящий момент силы. 5. В физике используются основные единицы измерения - метр, килограмм, секунда, ампер, ....) . ДАНО L = 1 м F1 = 2H F2 = 18H НАЙТИ х = ? - расстояние до опоры. РЕШЕНИЕ Рисунок к задаче в приложении. Расчет на рисунке. ОТВЕТ На расстоянии 0,1 м от "большой" силы.
Послідовне і паралельне з'єднання в електротехніці — два основних (є ще інші, які походять з них з'єднання елементів електричного кола. За послідовного з'єднання, всі елементи пов'язані один з одним так, що ділянка кола не має жодного вузла. У разі паралельного з'єднання, всі вхідні в коло елементи, об'єднані двома вузлами і не мають зв'язків з іншими вузлами.
Елементи (складники) електричного кола або електронної схеми, може бути з'єднано послідовно, паралельно або послідовно-паралельно. Елементи сполучені послідовно, з'єднуються вздовж одного провідного шляху, тому один і той же струм тече крізь всі складники, натомість відбувається спад напруги на кожному з опорів. У послідовному колі, сума напруг, які приходяться на кожен окремий елемент (опір), дорівнює напрузі джерела. Елементи, з'єднані паралельно, з'єднуються декількома шляхами, так що струм може розділитися; натомість на кожен складник подається однакова напруга.
Схема, що утворена винятково з послідовно з'єднаних складників, називається послідовною схемою; подібним чином, та, яка з'єднана повністю паралельно, називається паралельною схемою (колом).
В послідовному колі струм, який протікає крізь кожен зі складників, однаковий, а напруга кола, є сумою окремих спадів напруги на кожному елементі. У паралельному колі напруга на кожному зі складників однакова, а загальний струм являє собою суму струмів котрі протікають крізь кожен елемент.
У послідовному колі кожен складник (наприклад лампочка ялинкової гірлянди) має працювати, щоби коло було робочим. Якщо в послідовному колі виходить з ладу одна лампа, все коло не працює. У паралельних колах, кожна лампочка має власну схему, так що всі, крім однієї лампи, можуть вийти з ладу, а остання все одно буде світити.
ответ