В основе этого метода лежит закон электростатики по которому разноименные заряды притягиваются. По мимо скорости струи капли краски еще получают добавочное ускорение в электростатическом поле. При этом кинетическая энергия капли увеличивается и соответственно адгезия (сцепление частички и поверхности) увеличивается.
Как только частичка краски попала на поверхность то в этой точке (на поверхности пластины) появляется диэлектрик и соответственно электростатическое поле уменьшается на величину диэлектрической проницаемости краски. Зато соседние точки пластины (без краски) имеют прежнюю величину поля и следующая капля краски полетит уже в сторону с бОльшим потенциалом, то есть в неокрашенную область. Этим достигается лучшая равномерность и соответственно меньший расход краски.
Объяснение:
Объяснение:
Від щільності і концентрації електроліту залежить працездатність акумулятора автомашини і важливо перевіряти і регулювати цей параметр своєчасно.
Акумулятор автомобіля це джерело струму з гальванічним реакціями. Електролітом служить розчин кислот і лугів певної щільності. Нормативні показники коливаються від 1,22 до 1,29 грама / см3 при температурі від 20 до 30 ° С.
Зменшення щільності на 0,01 грама / см3 говорять про розрядження акумулятора на 5-6%. При зарядці вона піднімається до норми. При численних перезарядки щільність рідини змінюється і необхідна її коригування. Її виробляють, доливаючи дистильовану воду або кислоту з проміжними вимірами.
Щільність - це маса сірчаної кислоти, перемішаної з водою по відношенню до цілого об'єму розчину, тобто рівень закислення суміші. Згідно із законом Паскаля при зануренні тіла в рідину його вага дорівнює масі витісняється об'єму рідини. За цим принципом діє ареометр, він з акуратністю встановлює кислотність суміші в грамах / см куб.
11 мм= 0,011 м
3,7 г/см3= 3700 кг/м3
4,54 г/л=4,54 кг/м3
70 мг/л=0,07 кг/м3
50л= 0,05м3
740 ммрт ст= 740*133,3=98642 па
05ат= 05*10^5 па