М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Savosin229
Savosin229
26.04.2021 18:12 •  Физика

За какое время автобус, трогаясь с места с ускорением 0,3 м/с, приобретет скорость 54 км/ч ?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
mstasya04
mstasya04
26.04.2021

міжнародна система одиниць (сі)  (міжнародна абревіатура  si  з  фр.  système international d'unités)  — сучасна форма  метричної системи, збудована на базі семи основних одиниць[1]. сі є найуживанішою системою одиниць при проведенні вимірювань та розрахунків в різних галузях  науки,  техніки,  торгівлі  тощо.

у  1960  11-ю  генеральною конференцією з мір та ваг  міжнародна система одиниць сі була рекомендована як практична система одиниць для  вимірювань  фізичних величин. головна мета впровадження такої системи  — об'єднання великої кількості систем одиниць (сгс, мкгсс,  мкс  тощо) з різних галузей науки й техніки та усунення труднощів, пов'язаних з використанням значної кількості коефіцієнтів при  перерахунках між ними  і створенням великої кількості  еталонів  для забезпечення необхідної  точності. переваги сі забезпечують підвищення  продуктивності праці  проектантів, виробників, науковців; спрощують та полегшують навчальний процес, а також практику міжнародних контактів між державами.

міжнародна система одиниць сі складається з набору  одиниць вимірювання  та набору кратних і часткових  префіксів  до них. система також визначає стандартні і позначення для одиниць та правила запису похідних одиниць.

система сі не є незмінною, вона є набором  стандартів, в якому створюються одиниці виміру та коригуються їхні визначення згідно з міжнародними залежно від рівня сучасного розвитку вимірювальних технологій.

4,7(22 оценок)
Ответ:
Olya555556
Olya555556
26.04.2021
Первое начало термодинамики — один из трёх основных законов термодинамики, представляет собой закон сохранения энергии для термодинамических систем.

Первое начало термодинамики было сформулировано в середине XIX века в результате работ немецкого учёного Ю. Р. Майера, английского физика Дж. П. Джоуля и немецкого физика Г. Гельмгольца[1]. Согласно первому началу термодинамики, термодинамическая система может совершать работу только за счёт своей внутренней энергии или каких-либо внешних источников энергии. Первое начало термодинамики часто формулируют как невозможность существования вечного двигателя первого рода, который совершал бы работу, не черпая энергию из какого-либо источника.
4,4(48 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ