Висота звуку визначається частотою коливань основного тону (незалежно від амплітуди коливань складових) і фіксується як нота. Звуковисотна шкала поділяється на октави, октава поділяється на 12 півтонів. Звуковисотна шкала є логарифмічною — звуки, що відстоять один від одного на октаву зв'язані співвідношенням 1 : 2, звуки, що відстоять на півтону в темперованому строї зв'язані співвідношенням 1 : {\displaystyle {\sqrt[{1/12}]{2}}}, тому арифметична різниця частот коливань сусідніх нот буде меншою в низькому регістрі й більшою у високому регістрі.
2. Историческая формулировка:(в его книгекниге «Математические начала натуральной философии»)Всякое тело продолжает удерживаться в состоянии покоя или равномерного и прямолинейного движения, пока и поскольку оно не понуждается приложенными силами изменить это состояние.
Настоящее время такая формулировка не действительна:т.к. слово "тело" надо заменить на "материальная точка" Ньютон в своём труде опирался на существование абсолютной неподвижной системы отсчёта,а это представление современная физика отрицает.
a= ( 15-10) \ 5= 1 м\с^2