в городе новгороде жил гусляр садко. однажды играл он на гуслях у ильмень-озера, и понравилась его музыка морскому царю, в награду морской царь научил садко, как разбогатеть. и стал садко купцом, построил 30 кораблей, да и поехал за море торговать. на обратном пути разыгралась на море буря, и решили моряки, что морской царь дань требует, сбросили они в море бочку золота, но буря не стихла. тогда решили, что царь к себе кого-то из команды требует, кинули жребий выпало садко на дно идти. как попал садко на дно морское, приказал ему царь морской играть на гуслях, и в награду женил на девице чернавушке, а была та девица рекой чернавой, что текла близ новгорода. лег садко спать на дне морском после свадебного пира, а проснулся в новгороде, на берегу реки чернавы. и с той поры больше не плавал он по морям.
ответ:альванічні покриття наносяться на деталі для їх протикорозійного захисту і для додання автомобілю необхідного зовнішнього вигляду.
Залежно від призначення гальванічні покриття діляться на захисні, що оберігають металеві деталі від корозії, і захисно-декоративні, які поряд із захисними властивостями надають деталям хороший зовнішній вигляд.
Прикладом захисних покриттів, що наносяться на сталеві деталі і не вимагають декоративного оздоблення, є цинкові і приємним рідше кадмієві.
Захисно-декоративні покриття бувають двошарові (нікель-хром) і тришарові (мідь-нікель-хром). Вони наносяться на вироби, виготовлені зі сталі, сплавів міді і цинку, а також синтетичних матеріалів. Найчастіше ці покриття використовуються для декоративного оздоблення внутрішніх деталей автомобіля, які найменше піддаються корозійного сприяння, деталей зовнішньої обробки кузова (склоочисники, дверні ручки, молдинги і т. п.), які схильні до корозії в більшій мірі, а також для частин автомобіля, які працюють у винятково агресивних корозійних середовищах (буфера, ковпаки коліс, рамки фар і ліхтарів світлової сигналізації).
Объяснение:
V=(gL)^2; т.к. a=V^2/R
(gL)^2(m1+m2)=V(m1+m2)
V=(gL)^2