Ні.
Объяснение:
Цитата з сайту:
"Корисно зрозуміти фізику звуку. Звук подорожує повітрям, як хвилі. Наприклад, коли ми говоримо, вібрація наших голосових зв’язок стискає повітря навколо них. Стиснене повітря рухає повітря навколо нього, яке несе звукові хвилі. Зрештою, ці стиснення доходять до вух слухача, мозок якого інтерпретує цю діяльність як звук. Якщо компресії мають високу частоту і швидко рухаються, сигнал, що надходить вухами, інтерпретується мозком як свист або крик. Якщо вони нижчі за частотою і рухаються повільніше, мозок інтерпретує це як барабан, удар чи низький голос.
Ось важливе, що слід пам’ятати: без чого стискати звукові хвилі не можуть передаватися. І, вгадайте що? У вакуумі простору немає «середовища», яке пропускає звукові хвилі. Існує ймовірність того, що звукові хвилі можуть рухатися і стискати хмари газу та пилу, але ми не змогли б почути цей звук. Це було б занадто низько або занадто високо, щоб наші вуха сприймали. Звичайно, якби хтось був у космосі без будь-якого захисту від вакууму, почуття будь-яких звукових хвиль було б найменшою їх проблемою."
Принцип відносності: всі закони природи інваріантні по відношенню до переходу від однієї інерціальної системи відліку до іншої. Це означає, що у всіх інерційних системах фізичні закони (не тільки механічні) мають однакову форму.Таким чином, принцип відносності класичної механіки узагальнюється на всі процеси природи, в тому числі і на електромагнітні. Цей узагальнений принцип називають принципом відносності Ейнштейна. 2. Принцип постійності швидкості світла: швидкість світла у вакуумі не залежить від швидкості руху джерела світла або гача й однакова у всіх інерціальних системах відліку. Швидкість світла в СТВ займає особливе положення. Це гранична швидкість передачі взаємодій і сигналів з однієї точки простору в іншу.
ω=dφ/dt=1+2*0.1*t=1+0.2*10=3 с^(-1)
V=r*ω=0.2*3=0.6 м/с