Існує поширена легенда про те, що Ньютон проробив у своїй двері два отвори - одне побільше, інше поменше, щоб дві його кішки, велика і маленька, могли самостійно заходити в будинок. У дійсності Ньютон ніколи не тримав ні кішок, ні інших домашніх тварин. Іноді Ньютону приписують інтерес до астрології. Якщо він і був, то швидко змінився розчаруванням. На рубежі 1942-1943 років, у найдраматичніші дні Сталінградського битви, в СРСР широко відзначили 300-річний ювілей Ньютона. Були випущені збірник статей і біографічна книга С. І. Вавілова. На знак вдячності радянському народові Королівське товариство Великобританії подарувало Академії наук СРСР рідкісний екземпляр першого видання ньютонівських «Математичних начал» (1687) і чернетка листа Ньютона Олександру Меншикову.
Тормозной путь равен l = v0t - at^2/2 время торможения равно t = v0/a подставляя выражение для t в первое уравнение, получаем связь тормозного пути, начальной скорости и ускорения, вызванного равнодействующих сил: l = v^2/2a откуда можно получить ускорение a = v^2/2l Поскольку F = ma, получаем уравнение для вычисления силы F = mv^2/2l = 1000*900/180 = 5000 Н Эту же задачу можно решить, применяя динамический подход. Поскольку кинетическая энергия мотоциклиста равна mv0^2/2 была израсходована на совершение работы против сил трения на пути l, каковая работа определяется как A = Fl, то, приравняв эти два выражения друг другу mv0^2/2 = Fl получим то же самое выражение: F = mv^2/2l = 1000*900/180 = 5000 Н
Існує поширена легенда про те, що Ньютон проробив у своїй двері два отвори - одне побільше, інше поменше, щоб дві його кішки, велика і маленька, могли самостійно заходити в будинок. У дійсності Ньютон ніколи не тримав ні кішок, ні інших домашніх тварин.
Іноді Ньютону приписують інтерес до астрології. Якщо він і був, то швидко змінився розчаруванням.
На рубежі 1942-1943 років, у найдраматичніші дні Сталінградського битви, в СРСР широко відзначили 300-річний ювілей Ньютона. Були випущені збірник статей і біографічна книга С. І. Вавілова. На знак вдячності радянському народові Королівське товариство Великобританії подарувало Академії наук СРСР рідкісний екземпляр першого видання ньютонівських «Математичних начал» (1687) і чернетка листа Ньютона Олександру Меншикову.