Прикоснуться иголкой к средней части магнита если иголка притягивается значит она намагничена наиболее сильно проявляются магнитные свойства полосового магнита возле полюсов в средней части магнитные свойства не проявляются
Загальний струм залишиться незмінним. А з чим ти порівнюєш? .. Твій питання некоректне.У тебе джерело струму або джерело напруги? Це важливо. Що з чим ти порівнюєш? Більша кількість у порівнянні з чим? ... Припустимо, у тебе джерело струму. Тоді, скільки не сунь опорів, як їх не підключай, змінюватися буде напруга, струм в різних гілках ... але на виході отримаєш той же що і на вході в будь-якому разі. Якщо у тебе джерело напруги. Тоді, чим менше опір, тим вище струм. Ти знаєш що таке коротке замикання? і чому воно коротке? А тому, що опір дуже мало, короткий ланцюг, малого опору. Якщо у тебе джерело напруги і короткий ланцюг, т ?? ? Закон ома - і ти отримуєш шалені струми. А у т якщо у тебе джерело струму і короткий опір, то не відбудеться ніхрена. Буде той же струм, дрібне напруга. хочеш напруга більше - будь ласка, додайте щіпоточку опорів. Тому дуже важливо. Дуже. Що у тебе там - джерело струму або джерело напруги.І це і є відповідь на твоє питання. переходячи до твоєї задачі, згадуючи мною вище написане розмірковуємо, допустимо у тебе джерело напруги.маємо резистор А. підключаємо, отримуємо один струм. До резистору А підключаємо паралельно резистор Б. Струм буде вище, як ти і говориш. Ти міркуєш правильно. Якщо у тебе джерело струму, тодіМаємо резистор А, підключаємо, отримуємо один струм. А резистору А підключаємо паралельно резистор Б, струм не зміниться. Він поділиться між А і Б пропорційно їх опорам. Як вода по трубах.
1. Принцип относительности Галилея: законы механики инварианты относительно преобразований Галилея, то есть, пересадки из одной инерциальной системы отсчета в другую. Покоящийся относительно лаборатории лифт - ИСО, движущийся равномерно и прямолинейно лифт - тоже ИСО. Стало быть, законы движения в обеих системах одинаковы. В состоянии покоя на груз действует сила веса в 5 кН (умножьте массу на ускорение свободного падения), значит, в равномерно и прямолинейно движущемся лифте действует столько же. ответ: 5 кН.
P.S. Строго говоря, на "Знаниях" принято разные задачи запихивать в разные темы, поэтому решил только одну.
если иголка притягивается значит она намагничена
наиболее сильно проявляются магнитные свойства полосового магнита возле полюсов
в средней части магнитные свойства не проявляются