Дано:
R=10Ом;
I=2А;
P=?
P=A/t=UI;
U=IR=10*2=20В.
P=20*2=40Вт.
ответ:P=40 Вт.
годинник, для роботи якого використовується маятник, гирьове або пружинне джерело енергії. Як коливальна система використовується маятниковий або балансовий регулятор.
Механічні годинники за точністю ходу поступаються електронним і кварцовим (1-й клас точності механічного годинника — від +40 до −20 секунд на добу; похибка кварцових годинників перебуває у межах від 10 секунд на добу до 10 секунд на рік). З цієї причини сучасні механічні годинники є більше символом престижу або певного соціального становища, ніж необхідним засобом вимірювання часу.
Перший механічний годинник з анкерним механізмом був виготовлений у Китаї в 725 р. І Сіном та Лян Лінцзанем.
Пізніше з'явилися кишенькові (запатентовані у 1675 році Х. Гюйгенсом), а згодом — значно пізніше — і годинник наручний. Спочатку наручні годинники були усього лиш ювелірними прикрасами для жінок, відрізнялися низькою точністю ходу. В ті часи чоловікам було не прийнято носити на руці годинник. Становище наручних годинників змінилось після їх широкого розповсюдження у армії — у 1880 році масове виробництво наручних годинників для армії почала фірма Girard-Perregaux.
Объяснение:
Формула читается следующим образом: работа равна силе, которая умножена на путь.
Представьте себе коробку, которую вам нужно сдвинуть на 1 метр. Для того, чтобы её сдвинуть вам потребуются усилия(работа). Для того, чтобы вы смогли приложить усилия, вам потребуется сила. В результате оказания силы на коробку вы будете сдвигать её на определенное расстояние, совершая работу. Нетрудно понять, что если будет оказываться большая сила и путь будет длиннее, то придётся приложить больше усилий и хорошенько попотеть. А теперь перефразируем на "физическом языке":
Механическая работа прямо пропорциональна приложенной силе и прямо пропорциональна пройденному пути.
За единицу измерение работы принято брать джоуль(В честь английского учёного Джоуля). Джоуль раскрывается следующим образом:
1Дж = 1Н · м
Также не стоит забывать, что формула A = FS применяется только тогда, когда сила во время работы постоянна и совпадает с направлением движения тела. Если же это не так(направление в сторону силы), то применяется формула A=-FS. Если направление силы, которое действует на тело, перпендикулярно направлению движения, то работа равна нулю.
Мощность тока равна
P=UI
Из закона Ома
U=RI