М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
zulya1072
zulya1072
01.03.2023 18:56 •  Физика

Решите ! летящая горизонтально пуля массой 10 грамм попала в лежащий на столе брусок массой 0,5 кг и застряла в нем,скорость пули= 100м/с. найдите скорость, которую приобретает брусок

👇
Ответ:
teorem
teorem
01.03.2023
По закону сохранения импульса m1*V1=(m2+m1)*V
V=m1*V1/(m1+m2)=0,01*100/(0,5+0,01)=1,96 м/с
4,5(26 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Vovndr
Vovndr
01.03.2023

Рідкі кристали відіграють велику роль у життєдіяльності організму людини. Так, білок, що входить до складу м’язової тканини, має здатність утворювати рідкі кристали. Гладкі і поперечно-смугасті м’язові волокна мають структуру рідкого кристала, завдяки чому можуть розтягуватися і стискатися, не руйнуючись. Речовина колаген, що міститься в опорних тканинах (кістки, сухожилля) і в мозку, також близько за структурою до рідких кристалів. Мозок людини за своєю природою представляє складну рідкокристалічну систему. У білій речовині мозку і провідних шляхах нервової системи рідкі кристали відіграють роль діелектриків.

Форма рідких кристалів найбільш зручна для протікання біологічних процесів. Вона поєднує в собі стійкість до зовнішніх впливів з надзвичайною пластичністю, гнучкістю. Рідкокристалічні волокнисті освіти володіють значною міцністю, що необхідно для опорних тканин. Крім цього, речовина врідкокристалічному стані дуже чутливе до всіх внутрішньоклітинним процесам. Так, рідкі кристали мають здатність адсорбувати, а також розчиняти деякі речовини, не змінюючи своєї структури, що обумовлює їх участь в обміні речовин. Це пояснює, чому рідкі кристали виявляються в найважливіших функціональних ділянках клітини.

4,8(50 оценок)
Ответ:
drobovikzena
drobovikzena
01.03.2023

Термоста́т — прибор для поддержания постоянной температуры. Поддержание температуры обеспечивается либо за счёт использования терморегуляторов, либо осуществлением фазового перехода (например, таяние льда). Для уменьшения потерь тепла или холода термостаты, как правило, теплоизолируют, но не всегда. Широко известны автомобильные моторы, где летом нет никакой теплоизоляции и за счёт действия восковых термостатов поддерживается постоянная температура. Другим примером термостата является холодильник.

4,6(86 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ