М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ВампирLove
ВампирLove
27.02.2023 16:50 •  Физика

Длина недеформированной пружины 20 см её жосткость 10 н/м. какой станет длина пружины,если еёрастянутость с силой 1н?

👇
Ответ:
yoyo97
yoyo97
27.02.2023
F = k x => x = F / k = 1 / 10 = 0,1 м

Плюс начальное растяжение 0,2. Итого - 0,3 м
4,7(15 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
max698
max698
27.02.2023
Тепловое движение-это беспорядочное хаотическое движение молекул. Броунское движение-это хаотическое движение,взвешанных в жидкости  или в газе частиц.Оно названо честь  английского ботаника Роберта Броуна, который 1827 году обнаружил беспорядочное движение спор Плауна находящийся в жидкости.Причины Броунского движения состоит в том:что удары молекулы жидкости не комписируя друг друга т.е какое то момент времени число ударов в одном направлении окажется чем других спора получит не скапируемый импульс и переместится в соответствующем направлением. Броунское движение является:тепловым движением и поэтому оно не может прекратиться С увеличением температуры интенсивность Броунского движения растет.
4,7(13 оценок)
Ответ:
555Sofia555
555Sofia555
27.02.2023
Американський марсохід Curiosity (К’юріосіті) прибув на Марс трохи більше семи років тому, 5 серпня 2012 року, ставши дев`ятнадцятим запущеним апаратом NASA. Основними його цілями було з`ясувати, чи існували на Марсі відповідні для життя умови, зібрати докладні дані про клімат і геології Марса і підготуватися до висадки на Марс людини. Назва даної місії: Mars Science Laboratory (скорочено MSL, Марсіанська наукова лабораторія).
Триметровий ровер-марсохід К’юріосіті важить 899 кг і пересувається зі швидкістю до 144 м/год. Він оснащений камерами, набором інструментів дистанційного дослідження, спектрометром, ковшем для забору ґрунту, комплектом метеорологічного обладнання. Всього у нього на борту 10 наукових приладів для дослідження зовнішніх умов на поверхні Марса і 17 кольорових і чорно-білих камер для навігації і зйомок. Тобто це дійсно ціла Марсіанська наукова лабораторія, яка здатна виконувати самі різноманітні дослідження. При цьому все обладнання інноваційне і було розроблено саме для цієї місії, наприклад, вимірювальний комплекс SAM, що дозволяю аналізувати будь-яку речовину за до хроматографа, спектрометра та мас-спектрометра проводячи найрізноманітніші маніпуляції с досліджуваними речовинами. Також варто відмітити новий радіоізотопний термоелектричний генератор, який дозволяє працювати марсоходу К’юріосіті впродовж 14 років цілодобово, що одразу відкинуло проблеми з запиленням сонячних батарей. Розробка та втілення Марсіанської наукової лабораторії обійшлося NASA величезних затрат – близько 2.3 млрд. доларів США і співпраці вчений з усього світу.
4,4(31 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ