Середня швидкість це весь шлях, поділеній на весь час.
Від цього і потрібно танцювати.
Нехай весь шлях дорівнює S, тоді
відстань S / 3 він йшов зі швидкістю 5 і витратив на це S / 15 годин, ну а
відстань 2S / 3 він йшов зі швидкістю 4 і витратив на це 2S / 12 = S / 6 годин.
Значить на весь шлях він подолав за S / 15 + S / 6 = S * (1/15 + 1/6) = S * 7/30
От і все!
Середня швидкість дорівнює S: S * 7/30 = 30/7 = 4 2/7 км / год
Арифметику перевір, міг зробити описку.
Сподіваюся, дії зі звичайними дробами ще пам'ятаєш.
Успіхів!
Солнце – это самый знакомый всем людям астрономический объект; источник света и тепла, дающий нам жизнь, и источник ультрафиолетового излучения. Расстояние между нашей планетой и Солнцем, масса и орбита Земли, сам тип звезды – Солнца – создали гармонические предпосылки для возникновения и развития жизни на Земле. «Дыхание» Солнца связан с жизнью на Земле. Живые организмы преобразуют энергию Солнца и за счёт этого живут. Воздействие Солнца сказывается на работе различных радиосистем, энергосетей, проводных линий в Арктике, на интенсивности электрического тока.
Солнечные лучи обладают и другим замечательным свойством. Они обеззараживают воздух, которым мы дышим, убивая болезнетворных микробов, И даже тогда, когда возбудители болезни проникли в организм, солнце с ними бороться, повышает сопротивляемость к различным инфекциям. Недаром издавна говорят: где часто бывает солнце, там редко бывает врач.
В последние годы все чаще говорится о солнечной активности и её влиянии на людей. Так как солнечная активность нарастает, то вопрос о влиянии этого явления становится в достаточной степени актуальным. Солнце оказывает прямое воздействие на живые организмы на планете, а так же является причиной магнитных бурь. Его роль в жизни человека чрезвычайно велика. Данный вопрос заинтересовал нас, и мы решила узнать, насколько тесно связаны человек и Солнце.
Объяснение:
Життя на Землі можлива до тих пір, поки існує земна атмосфера - газова оболонка, що захищає живі організми від шкідливої ??дії космічних випромінювань і різких коливань температури. Атмосферним повітрям дихають все аеробні організми. І коли люди хочуть підкреслити важливе значення чого-небудь, вони кажуть: Необхідний як повітря. Це словосполучення можна пояснити тим, що людина не може прожити без повітря більше п'яти хвилин. Отже, атмосфера Землі відіграє дуже важливу роль в житті людей, так як існування всього живого без земної атмосфери неможливо.
Актуальність і необхідність займатися питаннями такого природного явища, як атмосферний тиск, виникло давно. Люди з давніх часів займалися цим, з розвитком сучасної науки з'явилася потреба вивчення таких ситуацій, як вплив кліматичних умов, що впливають на безпеку та здоров'я людини.
Першим атмосферний тиск виміряв італійський вчений Еванджеліста Торрічеллі в 1643 році. Розвиваючи вчення Галілея, Торрічеллі після довгих дослідів, довів, що повітря має вагу, і тиск атмосфери врівноважується стовпом води в 32 фути, або 10.3м. Він пішов у своїх дослідженнях ще далі і пізніше винайшов прилад для вимірювання атмосферного тиску - барометр.
Факторів впливу природи на людину і живі організми багато, до одного з них відноситься атмосферний тиск. Зв'язок між ним і людиною встановлена ??давно, але це явище досі слабо вивчено. Загальні ознаки цього явища: у людини болить голова, погане самопочуття, сонливість і т.д. При зміні тиску міняється розчинність газів в рідинах (кесонна хвороба у водолазів). Тиск на людину в горах залежить від висоти його місця розташування, наприклад: концентрація кисню в повітрі і відповідно в крові людини зменшується (кисневе голодування) - це небажане явище; уповільнення процесів окислення призводить до збільшення тривалості життя - це позитивне явище.