Трактор массой 4т прриблежаеться со скоростью 13 м\с к неподвижному ппицепу массой 120т. с какой скоростью будет двигаться трактор после сцепления с прецепом
Пришла долгожданная зима.наконец выпал белый пушистый снег. хорошо зимой ,особенно детям .одни детишки выбежали на улицу и стали лепить снеговика , а другие кататься на санках.раскрасневшиеся мальчишки кидались снежками.даже проходившие мимо старушки наклонялись,брали снег в руки и любовались снежинками.все радовались зиме! и только замерзающие воробьишки,прыгая на своих тонких ножках, искали на заснеженных дорожках крошки хлеба.они привыкли,что в этом месте,проходившие мимо люди всегда бросали им немного крошек.не грустите птички,вон на ближайшем дереве для вас приготовлена кормушка-столовая.
Обертальний рух – це рух тіла, при якому точки описують кола, розміщені в паралельних площинах, причому центри всіх кіл розташовуються на одній прямій, яка зазвичай визначається як вісь обертання. Обертальний рух являє траєкторію у вигляді кривої лінії, а швидкість в кожній точці кривої лінії направлена по дотичній. Кінематика обертального руху характеризується: – Кутовий швидкістю і позначається ю; – Кутовим прискоренням і позначається е. Кутова швидкість – це швидкість обертального руху, яка визначається відношенням кута повороту радіуса, що з’єднує рух тіло з центром кола, до часу, за який був здійснений поворот. Кутова швидкість є векторною величиною, де його кутовий вектор швидкості спрямований в тому ж напрямку, що і поступальний рух правого гвинта (правило буравчика), де відбувається рух по колу. Якщо обертальний рух збігається з обертанням рукоятки буравчика, то поступальний рух буравчика буде вказувати на напрямок кутової швидкості і кутового прискорення, тому вони сонаправлени. Фізичний зміст кутової швидкості при обертальному русі: кутова швидкість буде рівна куту повороту радіуса за одиницю часу. Доцентровийприскорення – це таке прискорення, яке утворюється при русі тіла по колу і направлено до центру по радіусу кола. Доцентрове прискорення дорівнює відношенню квадрата швидкості до радіусу кола. Фізичний зміст кутового прискорення: при обертальному русі кутове прискорення буде визначатися як зміна кутової швидкості за одиницю часу.
m1V1 + 0 = (m1+m2) V2
V2 = m1v1/(m1+m2)
V2=0.42 м/с