Если имелось ввиду найти правильное утверждение, то прокоментирую каждое из них:
1) Нет, т.к. выталкивающа сила равна весу жидкости, вытесненной телом -> плотность жидкости * ускорение свободного падения * объем погруженной части тела/вытесненой воды, тогда т.к. плотность воды и g одинокого, то тут все зависит от объемов - парафин полный объем, дерево - половина, следовательно силы будут разные.
2) утверждение верно, чем выше плотность жидкости, тем больше выталкивающая сила.
3)Просто нужно сравнить плотности, утверждение неверно.
Аморфні речовини — це тверді речовини, які не мають дального порядку в розташуванні частинок (атомів, молекул, йонів) і не утворюють кристалічних ґраток, однак ближній порядок в таких речовинах існує.
Прикладами аморфних речовин є скло, пластмаса, смола, каніфоль, бурштин та пластична сірка. Деякі речовини можуть перебувати як в аморфному, так і в кристалічному стані, наприклад, сірка.
Аморфні речовини утворюються за швидкого охолодження розплавів, під час якого атоми не встигають сформувати дальній порядок, чи за конденсації з газу.
Аморфні речовини не мають чітко визначеної температури плавлення. За нагрівання вони розм'якають, перетворюючись на в'язку рідину.
Загалом, аморфні тіла є порівняно менш вивченими за інші стани матерії, тому описані в цій статті закони і властивості здебільшого є емпіричними і можуть мати винятки.